Wpis z mikrobloga

@HachiRoku: też słyszałem dużo dobrego o wisport ale żeby kupić 40-45 litrowy plecak tej firmy to ponad 2 a nawet 3 albo 4 stówki trzeba dać( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG66: Mam taki "wojskowy" miltec i prócz tego, że jest cholernie pojemny i nawet wygodny jak się wyreguluje, to plecy bedziesz miał tak mokre jakbyś wyszedł z wody po dluzszej jezdzie
  • Odpowiedz
@MG66 niestety to zwykły materiał więc prędzej czy później puści wode. Ale wytrzymały jest... Ile ja w nim miedzi potrafiłem wozić itp. Czasami jak wychodzę na robotę pakuje wszystko do niego, do pasków bocznych zapinam wiertarki, przewody. Itp. Nie wiem jak te inne firmy ale ten to wyjątkowo dobry egzemplarz i nie żałuję ani złotówki wydanej na niego
  • Odpowiedz
@MG66 dokładnie tak. Generalnie osobiście poleciłbym Ci szukać na armyworld lub bastion69, ale uważaj żeby nie kupić żadnego milteca albo czegoś podobnego. W tej cenie myślę, że poszukasz coś fajnego z brytyjskiej/holenderskiej armii, ewentualnie może być tez kultowy amerykański Alice M, który z czasem jeśli byś chciał się w to bawić mógłbyś fajnie zmodyfikować i unowocześnić.
  • Odpowiedz