Wpis z mikrobloga

@Ospen: Śmieszny jesteś. Gość ma ogromny zasięg i wpływ na kształtowanie opinii ludzi z tego swojego "schowka na szczotki". Mówi rzeczowo, z sensem, widać, że zna się na swoim fachu. Potrafi logicznie myśleć, wyciągać wnioski a co najważniejsze- w ciekawy sposób przedstawiać je widzom.
Z jego filmików można się dowiedzieć znacznie więcej niż z żałosnych wiadomości serwowanych w telewizji. Nie skupia się na gównoinformacjach, które nie mają żadnego znaczenia (typu mama
wpływ na kształtowanie opinii ludzi


@goparys: Ja jestem świadom, ze debili nie brakuje na swiecie...ale nie ma się czym podniecać, serio.

Najman w sportach walki tez ma jakichś fanów, ale umówmy sie, ze to smieszne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z jego filmików można się dowiedzieć znacznie więcej


Aha...no to gratuluje, może skończmy bo widze, że chyba nie złapiemy wspólnego tematu, miłego dnia, ciao, adios ( ͡°
@goparys: lel, przecież Kolonko pierdzieli tak straszne kocopoły, że głowa mała. Nie bronię specjalnie telewizji w Polsce i uczciwie przyznaję się, że na początku nawet oglądałem Kolonkę, ale kiedy zaczął zabierać się za tematy HAARP, kontroli umysłu itp. podziękowałem za to. Max to taki sam manipulant jak wszystkie stacje telewizyjne tylko, że kreujący się na niezależnego, niepokornego dziennikarza. A do tego otwarcie kłamie, bo jak w styczniu byłem w Londynie to
@Ospen: Z jakich źródeł czerpiesz swoje informacje o świecie (konkretnie proszę)? Co debilnego jest w tym co mówi kolonko? W którym miejscu jest błąd logiczny w jego rozumowaniu?
Ciężko mówić o "Jakiś fanach" kiedy jest to najpopularniejszy kanał informacyjny na youtube.
Jakie źródła uważasz za lepsze? Czy w telewizji mówili kilka lat wcześniej o tym, że europę zaleje fala islamu? Czy Twoje źródła skupiają się na sednie problemu czy tylko starają
@x-ray: Jasno powiedział, że większość policji nie ma broni. Nie powiedział, że wszyscy. To, że ty tam widziałeś kogoś z bronią nie jest znamienne statystycznie. Równie dobrze mogłeś widzieć jednego z nielicznych uzbrojonych policjantów.
Tak samo smiali się z niego jak powiedział o sieci Echelon, że rządy masowo podsł#!$%@?ą i inwigilują obywateli.
Jak się ostatnio okazało, chociażby po leaku z CIA, wcale nie były to wyssane z palca "teorie spiskowe".
Zupełnie
@neoneo pokaż mi informacje które przeczą temu co ci napisałem, co powiedział kolonko i co mówi Wikipedia.
Wiem że to jest #!$%@? i ciężkie do uwierzenia że w stolicy Europy typowy policjant jest nieuzbrojony, ale to nie znaczy że tak nie jest.
Twój "dowód" w postaci tego że akurat widziałeś kogoś z bronią jest gownowarty, bo mogła to być pewnego rodzaju jednostka specjalna np do ochrony budynku czy innego rodzaju służba która
@goparys: raz w życiu zwróciłem uwage pod filmikiem Kolonko, gdzie dawal przyklad jakichs list przebojow w stanach, a wstawil liste z tylko muzyka gospel (gowno wazna sprawa, oczekiwalem jedynie jakiegos wytlumaczenia), dostalem w 10 minut kasacje posta i bana na pisanie nastepnych :D