Wpis z mikrobloga

I jest #platyna w #knack. Bardzo fajna gra, polecam zwłaszcza, że jest teraz w promocji za 25 zł dla posiadaczy #psplus. Wiem, że oceny ta gra zbierała dość słabe, ale moim zdaniem to wszystko przez dwa elementy:
- kiepskie punkty zapisu po śmierci - jeśli mamy do przejścia kilka fal wrogów i zginiemy na ostatniej możemy zacząć poziom od samego początku. Na początku jeśli dopiero poznajemy grę i uczymy się ataków może to frustrować.
- same ataki to też minus - nie ma prawie w ogóle rozwoju postaci. Ciągle walimy tylko z piąchy, z doskoku ew super atak po uzbieraniu żółtych kamieni. Trochę mało moim zdaniem.
Mimo wszystko gra idealna do niedzielnego, popołudniowego grania, kiedy nie chce się wychodzić na dwór tylko poleżeć na kanapie i na spokojnie sobie popykać w lajtowy tytuł. Na niskich poziomach łatwa, na wysokich jak się opanuje co i jak również nie stwarza problemów.

I jeszcze temat platyny:
Nie przypadkowo na PSN ma status Very Rare z 6,43% zdobyczy. Trzeba zebrać 40 części gadżetów i 90 kamieni ze skrzyń których w grze jest 68... Niby wystarczyłoby przejść grę dwa razy gdyby nie fakt, że wszystko wypada losowo a kamienie mogą się powtarzać. Sam przechodziłem grę 2,5 razy metodą resetu gry po otwarciu skrzyni jak po raz enty wyskoczyło to samo gówno i jeszcze granie na telefonie w oficjalną apkę gdzie tez można było trafić jakiś kamień. To moim zdaniem było nieprzemyślane. Czytałem, że niektórzy przechodzili całą grę po 7 razy - ja 4 bo jeszcze hard i very hard xD

Podsumowując:
- szukasz przyjemnej gry na niedzielne zamulanie przed konsolą - bier
- szukasz łatwej platyny na jedno / dwa posiedzenia - nie bier
- szukasz łatwej platyny i masz dużo czasu do zmarnowania - bier
#ps4 #gry
ThrashMetal - I jest #platyna w #knack. Bardzo fajna gra, polecam zwłaszcza, że jest ...

źródło: comment_VQhvGkwZLRwX8ktrsi5HnvPGcjlFUFWR.jpg

Pobierz
  • 10
@ThrashMetal Pozwole sie spytac, bo widze, ze kolekcjonujesz platyny. Ile juz ich masz na koncie? Pamietam jak ja nalogowo wbijalem, mialem ich ok.90 po czym sprzedalem konsole(ps4) ze wzgledu na #!$%@? polityke sony,ale kusi mnie powrot by ograc the last of us 2 ..
@VR3K Jestem z pokolenia ps3, gdzie ps+ bylo walka o klienta, masa swietnych gier aaa itp. Na ps4 jest "piekny" regres. ps+ daje ochlapy, exy mozna policzyc na palcach jednej dloni. Mialo byc duzo gier od premiery a mamy remastery, ktorych wiekszosc ogralem na ps3 (nie bede placic za tekstury hd tej samej gry). Z tego powodu pozbylem sie konsoli