Wpis z mikrobloga

@Szczepanm5: Jeździłem 406 Coupe z tym silnikiem, jak dla mnie to dosyć dawał radę (do setki trochę ponad 9 sekund), ale trzeba było go pokręcić. W tamtym aucie miał dokładnie 136 KM, później je trochę podkręcili do 140 KM. Jakbyś chciał coś większego z benzyn to zostaje tylko 2.2 z awaryjnym wariatorem i zamarzającą odmą (chyba, że ten problem w 407 wyeliminowali, gdyż w 406 Coupe z tym silnikiem on występował),
@8ukkake to fakt są gówniane ;-P kiedyś kupię ten pakiet jbl z głośnikami subem i wzmacniaczem.. tak kiedyś ;-)
Ale na razie mi starcza to co mam.
Co do radia to mam rt3 z wielką nawigacja i tam po update softu i dodatkowo spolszczenie mam obsługę MP3 ;-) brakuje USB ale no coz. Może kiedyś zamiast zmieniarki wyląduje USB
@8ukkake ooo dziękuję ciekawe informacje ;-)
Aktualnie mam rodzinę w głowie i rodzinne sprawy ale jak tylko się ustabilizuje zacznę bawić się pugiem.

A może podał byś mi ilość cali przód tył i głębokość to sobie mógłbym poszukać jakieś inne głośniki?

Chociaż aktualnie to mam niesprawna klimę do zrobienia nie wiem o co jej chodzi ;-/ Jakiś kombinator założył włączenia max wentylatora po odpaleniu siwatel ;-/ oraz pojawił się błąd ABS ESP