Wpis z mikrobloga

@alegoraco: http://www.wykop.pl/wpis/22761561/kilka-swiatelkowych-promo-dla-mirkow-link-utorch-u/

Wiem - oglądałem ten film ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Solitary_Man: Mam Convoya S2+ na T6-C4 z soczewką stripe na rower. Chciałem drugą latarkę ido domu/auta i już miałem zamawiać drugiego convoya, ale wpadłem właśnie na tą Eagle Eye. Świeci wystarczająco mocno, a do tego ma wbudowaną ładowarkę (co mnie przekonało). Jest trochę lżejsza niż Convoy, ale jestem mega zadowolony. założyłem jeszcze do niej kolimator
@alegoraco: bardziej równomiernie rozkłada światło niż oryginalna soczewka. W oryginalnej jest taki wyraźnie jaśniejszy placek po środku, a przy kolimatorze jest bardzo równomiernie.
@alegoraco: jest mniej jasno niż w tej "kropce", ale IMO jeżeli nie potrzebujesz punktowego światła to lepiej ten oryginalny wymienić na 60 stopni, a jak potrzebujesz to też lepiej wymienić ale na 30. Zdjęcie wszystko pokazuje. Ewentualnie możesz sobie kupić 30 stopni. Ja na rowerze mam "stripe" czyli ten chyba 15x90, żeby nie dawać po gałach aż tak mocno tym z naprzeciwka.

Niestety, chińczyk od którego zamawiałem przestał już wysyłać pojedyncze
@geuze: Do 1.6A nie musisz raczej nie musisz wymieniać pasty. Żeby to zrobić trzeba odlutować kable od diody, wyjąć sterownik, użyć siły żeby odkleić podłoże diody od latarki, wyczyścić, nałożyć pastę, złożyć całość i uważać żeby nie zrobić później zwarcia, bo reflektor jest dużo bardziej płaski niż te z Convoyów.

3C to barwa ok 5000K - w zasadzie moja ulubiona.
W convoyu masz pewnie 4C czyli ok 4500K, a więc cieplejsza.