Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy gel lyte III lub V jak z tymi butami jest w lecie? Są jakieś modele które nadają się na wyższe temperatury?
Mam air max 1 które są dość grube więc nadają się raczej na wiosnę/jesień, nawet w zimie w nich chodzę i dają radę. Do tego jakieś NB 373 które okaząły się na tyle przewiewne że chodże w nich w lecie. No i roshe które oczywiście zawsze dadzą radę.
Teraz szukam czegoś nowego na wiosnę/lato tak by podeszło i do długich spodni i do krótkich spodenek, było w miarę przewiewne. Asicsów żadnych jeszcze nie miałem. Ewentualnie ktoś może polecić coś innego co da radę na cieplejszą pogodę?

#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
@thewickerman88 piątki to najwygodniejsze buty ever. Jak chcesz żeby były przewiewne to weź z siateczką z przodu nad palcami. Roshe czy flyknity to nie są, ale dają radę. Natomiast jeśli mówimy o lecie lecie, lipiec, 40 stopni w cieniu to już bywają trochę za "grube", coś z siatki na takie dni, czyli Twoje roshe dadzą radę. Jeśli jednak mówimy o temperaturach bez przegięć to latam w moich piatkach. Już wiem że
  • Odpowiedz
@thewickerman88 to zalezy tez indywidualnie jak bardzo sie tobie noga poci, ja np nie dalbym rady chodzic powyzej 24 stopni w żelkach, na lato to bardziej, roshe, presto, ultra boosty, nmd, racery flyknit, cos bardziej w tym kierunku bym szukal
  • Odpowiedz