Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki z #slaskiewykopparty - emocje już opadły ale należy Wam się wyjaśnienie - tak jak wspomniał @Saute w podsumowaniu, niestety nie udało na się dotrzeć i bawić się z Wami w zeszły weekend. Bardzo nam przykro że nie mogliśmy wziąć udziału w zabawie, a po wpisach widzimy że działo się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mieliśmy też pokazać się z pustymi rękoma - przygotowaliśmy i wydrukowaliśmy dla Was w technice druku 3d dziewięć jedynych w swoim rodzaju breloków z wizerunkiem #pepe w trzech odsłonach:

1. Genuine zielony Pepe,
2. #tylkonocny świecący w ciemności Pepe,
3. Ultrarzadki wystepujący tylko na 1000 rozdajo złoty Pepe,

W związku z tym że nie mogą się zmarnować organizujemy dwa mini konkursy i rozdajo TYLKO dla obecnych na #slaskiewykopparty i zapisanych na liście :)

Pierwszego Pepe można zdobyć układając wierszyk zawierający co najmniej trzy z pięciu słów: poka, broche, śląskie, wykop, party (można odmieniać) - zwycięzcę wybierzemy my, zwycięzca wybiera brelok :)

Drugiego Pepe można zdobyć za najbardziej plusowany rysunek pod tytułem "moje najmilsze wspomnienie ze #slaskiewykopparty - wybieracie Wy plusując komentarz, zwycięzca wybiera dowolny brelok.

Pozostałe siedem wylosujemy z plusujących ten wpis, ale wygrać mogą tylko Mircy i Mirabelki z listy obecności - uczestnicy i organizatorzy - każdy wylosowany będzie po kolei wybierał brelok.

Oczywiście wysyłka na nasz koszt, a losowanie przez mirkorandom. Czas na rysunki i wierszyki do jutra do 23:59 - w sobotę będziemy wybierać i losować - Powodzenia!

Na koniec chcielibyśmy pogratulować @Saute , @Jormungand , @wielka_glowwa , @mpower, @malyskrzat, @gorush za zorganizowanie #wykopparty - następnym razem postaramy się być osobiście :)

Pozdrawiamy, Pokabroche

#pokabroche
pokabroche - Mirki, Mirabelki z #slaskiewykopparty - emocje już opadły ale należy Wam...

źródło: comment_Mp5GT04koaxAnIREldMea9BJVZvGH9fH.jpg

Pobierz
  • 44
@pokabroche: no to lecimy ( ͡ ͟ʖ ͡)

Na tym portalu siedzę już chwilę,

I wiele rzeczy wspominam mile.

Byłem gdzieś w marcu na wykop party

Miałem ze sobą chleb, węgiel, cebulę i karty.

Polskim busem przyjechałem tanim.

Śląskie powietrze wdychałem na nim.

Mirków i Mirabelek poznałem już trochę,

A do Was krzyczę: poka broche!


podpisano @mandrake13

#slaskiewykopparty #pokabroche #tworczoscwlasna