Wpis z mikrobloga

#1z10

No, elo.

Wiem, że mój występ nie był doskonały i nie każdemu podobać się mógł mój styl gry, ale jestem z natury cholerykiem i niesamowicie trudno mi ukryć emocję.

Co do wizytówki - bałkański poeta Alban Reczumba to tak naprawdę mój ziomal z osiedla. Postanowiłem go trochę strollować i tak znalazło się to w moim przedstawieniu. Nazwisko też jest delikatnie zmienione. ;)

Ogólnie odcinek nie był zbyt wybitny, włączając to również i moją osobę. Pytania z pierwszego etapu o rżysko trochę podcięło mi skrzydła, ale potem już było trochę łatwiej. W II etapie też jakoś nie miałem zbyt dużych problemów. Natomiast w finale miałem przygotowaną taktykę z góry, gdyż cztery lata temu odpadłem, odpowiadając na kilka pytań, które wziąłem na siebie no i witałem się już z gąską i odpadłem.

Pana Wojciecha odwaliłem bo przed nagraniem niewybrednie naśmiewał się z innych uczestników, czego nie lubię. Nie chcę się tu tłumaczyć, bo taktyka była obrana z góry. Pytania o dziewice islamskie słyszałem już kilkukrotnie, ale nazwa Hurysy wypadła mi z głowy. Ariusza nie wiedziałem kompletnie, a przy języka Housa wahałem się między Azją, a Afryką - strzał był chybiony.

Jak macie jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem.

@The_DiceMan @silwek @Twinkle @6REY1MISTERIO9 Zawołam kilka osób, które komentowały w trakcie rozgrywkę. Nie ukrywam, że nie lubię oglądać siebie w TV. ;>
  • 23
  • Odpowiedz
@Maliszak: Dobrze cisnąłeś tego janusza w finale, widać było że się trochę zdenerwował, może wybiło go to z rytmu.

No ale że tych dziewic zapomniałeś... co Ty, na główną nie zaglądasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakiś Miras wstawił na wykopalisko xd : LINK


@Maliszak: Obejrzałem 10 minut i musiałem przerwać... po przerwie już mi nie działa (a cyrlicy nie kumam). Działa Wam? Jeśli nie to macie jakiś inny link?
  • Odpowiedz
@Maliszak: gratulacje, dobrze Ci poszło ;) Zasadniczo i tak szacunek dla tego Janusza, powiedział, że pracuje jako ochroniarz, pewnie w jakimś Juwentusie za 4zł na godzinę a i tak dotarł do finału. Zawsze podziwiam takich ludzi bo mogłoby się wydawać, że odwalają prostą robotę bez ambicji a jednak posiadają dość dużą wiedzę. Co o tym myślisz? Były jakieś rozmowy z pozostałymi uczestnikami przed i po programie? Czy oprócz Janusza ktoś
  • Odpowiedz
@Maliszak: Jeszcze jedno pytanie, zasadniczo w tym programie trzeba dysponowac dość rozległą wiedzą z wielu tematów, często szczegółową, jak wygląda to w Twoim przypadku? Czytasz mnóstwo książek z różnych tematów? Przeglądasz wiele haseł na wikipedii? Zastanawia mnie to i trochę przeraża (w odniesieniu do mnie samego), że są ludzie którzy znają odpowiedzi na tak wiele pytań z różnych tematów :)
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Zawodnicy wykonujący zawody typowo siedzące są najgroźniejsi. Mają bardzo dużo czasu na czytanie książek, krzyżówki etc. stąd ich szeroka wiedza ogólna ;). Ponadto nikt do mnie pretensji nie miał. A gadałem praktycznie z każdym przed programem, a szczególnie z zawodnikiem nr 2 z finału :).
  • Odpowiedz
@Maliszak: a odpowiesz jeszcze na moje drugie pytanie? skąd czerpiesz wiedzę? zarzucasz się wieloma hasłami jednocześnie z różnych dziedzin, czy studiujesz skrupulatnie każdy temat? dużo krzyżówek? i jakie polecasz :)
  • Odpowiedz
@Sloneczko: To jest wiedza, którą zdobywałem przez całe życie. Lubię dużo czytać. Ogólnie niewiedza na jakiś temat strasznie mnie #!$%@? i jak tylko słyszę jakieś obce mi słowo/pojęcie to od razu staram się zagłębić w dany wątek. Wiem, że jest to wiedza mało przydatna w życiu i mogę ją jedynie wykorzystać w teleturniejach, ale moi znajomi/rozmówcy zawsze mają ze mną o czym pogadać. I do dyskusji nigdy nie podchodzę nieprzygotowany
  • Odpowiedz