Wpis z mikrobloga

#1z10

No, elo.

Wiem, że mój występ nie był doskonały i nie każdemu podobać się mógł mój styl gry, ale jestem z natury cholerykiem i niesamowicie trudno mi ukryć emocję.

Co do wizytówki - bałkański poeta Alban Reczumba to tak naprawdę mój ziomal z osiedla. Postanowiłem go trochę strollować i tak znalazło się to w moim przedstawieniu. Nazwisko też jest delikatnie zmienione. ;)

Ogólnie odcinek nie był zbyt wybitny, włączając to również i moją osobę. Pytania z pierwszego etapu o rżysko trochę podcięło mi skrzydła, ale potem już było trochę łatwiej. W II etapie też jakoś nie miałem zbyt dużych problemów. Natomiast w finale miałem przygotowaną taktykę z góry, gdyż cztery lata temu odpadłem, odpowiadając na kilka pytań, które wziąłem na siebie no i witałem się już z gąską i odpadłem.

Pana Wojciecha odwaliłem bo przed nagraniem niewybrednie naśmiewał się z innych uczestników, czego nie lubię. Nie chcę się tu tłumaczyć, bo taktyka była obrana z góry. Pytania o dziewice islamskie słyszałem już kilkukrotnie, ale nazwa Hurysy wypadła mi z głowy. Ariusza nie wiedziałem kompletnie, a przy języka Housa wahałem się między Azją, a Afryką - strzał był chybiony.

Jak macie jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem.

@The_DiceMan @silwek @Twinkle @6REY1MISTERIO9 Zawołam kilka osób, które komentowały w trakcie rozgrywkę. Nie ukrywam, że nie lubię oglądać siebie w TV. ;>
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@kolnay1 Dlaczego? Pamiętam jeszcze z liceum, że mój nauczyciel od fizyki o nim wspominał przy temacie o optyce. Tym bardziej, że pytanie było powtarzane bo początkowo nie uznali mi tej odpowiedzi i zareagował sam Pan Tadeusz, że moja odpowiedź była poprawna i powtórzylismy ujęcie z brakiem straty szansy :).
  • Odpowiedz