Wpis z mikrobloga

Jaki program do nagrywania rozmów polecacie? Używam apki o nazwie "Call recorder", ale jest z nią problem, bo nagrywa mój głos i rozmówcy tylko, gdy używam telefonu "normalnie", ale gdy włączam tryb głośnomówiący albo używam słuchawek to nie nagrywa albo mnie, albo drugiej strony. Znacie jakiś program, który sobie z tym radzi?

#android
  • 21
  • Odpowiedz
@BajerOp: @sorhu: @TSoprano: Dzięki, sprawdzę.

@BajerOp: Jeśli w rozmowie padnie coś ważnego, to zapisuję rozmowę. W przeciwnym wypadku stare są nadpisywane nowymi. Przydaje się też, gdy nie mam niczego do zapisania jakiegoś kodu czy numeru telefonu, to potem spiszę z odtworzenia sobie. A zresztą takie nagrywanie rozmów przydaje się z biznesie. Klient twierdzi, że 3 miesiące temu mówił coś innego, a ja mam dowód.
  • Odpowiedz
Boldbeast recorder drogi. Nawet myślałem kupić, jeśli zadziała manualne nagrywanie. Zadzwoniłem na głośnomówiącym i lipa. Nie słuchać ani mnie, ani drugiej strony. Może program ma problem z ogarnięciem dwóch kart SIM? Nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zashi
Zobacz na stronę boldbeasta. On działa bardzo dobrze, jednak trzeba go odpowiednio skonfigurować. Trochę lipa, że trzeba to robić ręcznie, ale to jednorazowy proces. A konfiguracja jest różna na różnych modelach telefonu, w dodatku. Zobacz na ich stronę i wyszukaj konfigurację dla Twojego modelu. Przy okazji zobaczysz też, czy jest wspierany.
U mnie działa jak złoto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz