Wpis z mikrobloga

@SebixBezKaryny: byłem kiedyś 1,5 h przed koncertem Perfectu to kolejka już była niezła. Przed Pezetem ok 40 min i zastanawiałem się czy w ogóle się zmieszczę. Wiec zależy chyba na co idziesz ;-)
  • Odpowiedz
@SebixBezKaryny: byłam tam raz na koncercie, przyszłam chyba półtorej godziny przed i kolejka była już ogromna, ale na szczęście sporo gimbazy, zanim się ogarnęli to ja już miałam spoko miejsce (nie mówię oczywiście o barierkach, ale niedaleko od sceny) także no. Na pewno ktoś będzie koczował od 10 rano. Zawsze tak jest.
  • Odpowiedz
@goizeder moim zdaniem to zależy od tego jak bardzo zależy Ci na obejrzeniu danego zespołu. Ten jest moim ulubionym stąd taka determinacja ;D
@krolik_wie_lepiej oby tak było i wtedy na pewno zastosuję twoją taktykę ( )
@polik95 mam nadzieję, że będzie jak w przypadku Luxtorpedy w końcu ilu ludzi może lubić heavy metal, doom metal z elementami satanistycznymi ?
  • Odpowiedz
@Morgoth143: mogę się mylić nie wiem nie byłem na ich koncercie to będzie pierwszy. Na bank nie grają tylko utworów z epki a tym bardziej po kolei od square hammer do bible :)
Niektóre faktycznie mają po 20 min ale są to jakieś 'speciale' przeważnie akustycznie
  • Odpowiedz