Wpis z mikrobloga

@rudy2007: JKM jest aktywnym politykiem, Leszek Bubel także. Ten tekst to dokumenty IPN pomieszane z bełkotem Leszka Bubla, który jest politykiem i pisząc takie artykuły uprawia swoją politykę, co należy wrzucać do polityki.
JKM jest aktywnym politykiem


@stekelenburg: Feynman był aktywnym fizykiem.

nie, bo znalezisko jest o obrazach


A moje było o historycznych dokumentach z marca 1968. Czyli krótko pisząc o HISTORII. PRL się zakończyła w 1989 roku!
@kunajk: JKM jest aktywnym politykiem, Leszek Bubel także. Ten tekst to dokumenty IPN pomieszane z bełkotem Leszka Bubla, który jest politykiem i pisząc takie artykuły uprawia swoją politykę, co należy wrzucać do polityki.

Więcej do dodania nie mam.
@kunajk: chodzi o to, że polityka pod żadną postacią nie powinna trafić na główną (jest domyślnie ukryta). i to jest święta zasada wykopu (wg mnie bardzo dobrze). jeśli znalezisko zawiera choć nazwisko polityka, to leci do polityki, żeby uchronić "niewinnych" od czytania "rzeczowych" komentarzy na temat polityka.
@stekelenburg: Feynman był aktywnym fizykiem.Widać nawet nie zapoznałeś się ze znaleziskiem, bo tekst nie jest wymieszany komentarzami Leszka Bubla, tylko transkrypcją tekstu ze zdjęć. Jakiś komentarz od serwisu jest na dole, ale to także komentarz apolityczny dotyczący ich interpretacji tych wydarzeń