Wpis z mikrobloga

@MichailRaskolnikov: myślę, że jednak nie. Polacy na wyspach już teraz nie mają jakiejś super reputacji. Czytałem, że jako nacja imigrantów przewodzimy w rankingu policyjnym. Więc jakiś nieduży akt terroryzmu pewnie nie sprawiłby większej różnicy.
@kooliber 80% Polaków na ulicy w UK rozpoznasz bez problemu, dla Brytyjczyków to jest widoczne jeszcze bardziej. W Skandynawii już całkiem. Chyba tylko w PL ludzie sobie repertują ego że przecież Polak biały to nie ma różnicy xD
Nie mówię że to coś złego ale po prostu na nas krytyka spada łatwiej bo właśnie skoro jesteśmy biali to nie popada to pod rasizm itp.
@sorek: haha, nagle proporcje zaczynają odgrywać znaczenie :D Myślisz, że Brytyjczyków to cokolwiek obchodzi, jaki procent Polaków ma zatarg z prawem? Mają to w dupie, patrzą na fakty. Tak samo, jak my mamy w dupie to, że drobny promil całej populacji muzułmanów, których na świecie jest ponad miliard ma jakiś związek z terroryzmem. U nas wystarczyło, że w obronie własnej jakiś muslim zadźgał jakiegoś Sebę i jaka gównoburza z tego wyniknęła,
Mają to w dupie, patrzą na fakty.


@Kenteris: to patrzą czy nie patrzą? Bo najpierw mówisz że mają w dupie a potem na fakty.

Tak samo, jak my mamy w dupie to, że drobny promil całej populacji muzułmanów, których na świecie jest ponad miliard ma jakiś związek z terroryzmem.

Ale jednak niemal 50% popiera ISIS i radykalne działania. Pokaż mi ile procent Polaków popiera patolskie zachowania i jaki procent faktycznie je
to patrzą czy nie patrzą? Bo najpierw mówisz że mają w dupie a potem na fakty.


@sorek: miałem na myśli, że dla nich faktem jest liczbowo ilu Polaków popełnia przestępstwa. Społeczeństwo brytyjskie, jak każde inne, nie jest takie super poprawne, żeby interesować się tym, jaki procent Polaków to uczciwi ludzie, a jaki to bandyci. Ich obserwacje są proste - widzą, że bardzo wielu Polaków popełnia przestępstwa i tyle.

Ale jednak niemal
miałem na myśli, że dla nich faktem jest liczbowo ilu Polaków popełnia przestępstwa. Społeczeństwo brytyjskie, jak każde inne, nie jest takie super poprawne, żeby interesować się tym, jaki procent Polaków to uczciwi ludzie, a jaki to bandyci. Ich obserwacje są proste - widzą, że bardzo wielu Polaków popełnia przestępstwa i tyle.


@Kenteris: widzą też ilu muslimów wybucha i popełnia przestępstwa. Wybacz, ale akurat oni "swoich" popełniających przestępstwa mają dużo więcej -
widzą też ilu muslimów wybucha i popełnia przestępstwa. Wybacz, ale akurat oni "swoich" popełniających przestępstwa mają dużo więcej - liczbowo.


@sorek: no i wierz mi, że muzułmanie również nie mają dobrej reputacji w Anglii. Ja nie pisałem, że muzułmanie są bardziej lubiani niż Polacy, jedynie że jeden akt terroru nie spowodowałby nagłej fali hejtu na nas.

Ilu to jest wielu? Z 20 randomowych osób w internecie? Patusów? TO nie to samo
@Kenteris najpierw mówisz że 300 plusów to większość i proponujesz ze cała populacja nienawidzi samosądów na muzułmanach a potem że 50 milionów to jakiś mikry procent, coooo xDDD

Ja nie patrzę na świat przez żaden pryzmat. Obiektywnie wytykam Ci błędy i jak inaczej przykład powyżej mam widzieć jak.nie szkalowanie? Przypierdzielasz się do 300 sebkow którzy popierają jakąś pierde a nie ogarniasz że więcej (liczbowo) muslimow brało czynny udział w przygotowaniach i w
@sorek: > najpierw mówisz że 300 plusów to większość i proponujesz ze cała populacja nienawidzi samosądów na muzułmanach a potem że 50 milionów to jakiś mikry procent, coooo.

No #!$%@? mać :D A czy nie potrafisz czegoś takiego potraktować jako mini sondy? Lubisz przecież ankiety. Wiesz, że tam w nich bierze udział jakiś drobny odsetek społeczeństwa i na tej podstawie się uogólnia. No więc proporcja plusów/minusów również może posłużyć za taką
- Wirtualna Polska to portal ogólnotematyczny, ani prawicowy, ani lewacki, choć niektórzy twierdzą, że to drugie, co wówczas tym bardziej ośmiesza te wyniki.

@Kenteris i niereprezentatywny bo wchodza na niego jedynie osoby które nie umieją zmienić strony startowej.. Srsly to tak jakbyś brał pod uwagę komentarze na onecie albo na wykopie i stwierdzał kto wygra w wyborach w Polsce xD

I raz jeszcze powiedz mi jaką częścią ogółu jest te 50 milionów.