Wpis z mikrobloga

Kupiłem niedawno Xiaomi Redmi 4 Pro na promocji w #yoshop za 128$, przez 2 tygodnie cisza, napisałem do nich (widziałem, że inni sami dostawali wiadomości od supportu w tej sprawie), a ci chcieli mi wcisnąć refund albo wymianę na coś innego. Uparłem się, że nie zrezygnuję, mogę poczekać i odpisali, że to potrwa dłużej, ale zignorowali pytanie ile im to zajmie. Tak więc nie wiem, czy to kwestia paru tygodni?
Czy komukolwiek w ogóle wysłali ten telefon?

#redmi4prime #redmi4 #redmi4pro
  • 17
@srogie_ciasteczko: sprawdz maila. Dzis dostalem maila od tych bydlaków, że mam 2 opcje do wyboru, zmienic przedmiot na coś co nie jest telefonem albo poprosić ich o refund. Z kolei jak nie poprosze o refund to mi sami zrefundują kase po 3 dniach braku odpowiedzi. Banda bydła nakręcająca sprzedaz towarem ktorego na oczy nie widzieli. Mam nadzieje że szybko im ten stragan padnie.

Zaraz się tu pewnie znajdą prawilniacy niepodzielający moich
@srogie_ciasteczko: @Jordandc: Na początku marca zamówiłem repeater xiaomi, bo cena naprawdę cebulowa. Po tygodniu napisali, że nie mają i czy chce refund. Refund sprawnie, bez problemu. W niedzielę zamówiłem słuchawki Meizu, bo też promocja i na razie cisza, ale coś czuję, że znowu nie wyślą. Jak teraz nie dostanę słuchawek, to na pewno nic już u nich nie kupię.
@Jordandc dawno skreśliłem tą pseudo podróbkę gear best (niby jakoś skojarzone są). Na GB jak coś zamówię to 10-12 dni później mam w domu. W yoshop po dwóch tygodniach status był nadal Paid i potem refund...