Wpis z mikrobloga

@Abrums: jest pewna grupa tematów w obiegu publicznym, których obrona przez Wasze środowisko ma pewien symboliczny wymiar. Przez takie rzeczy Wasi faworyci przegrywają wybory. Szczęśliwie tego nie rozumiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Abrums: prostacki trolling. Nawet mi Ciebie zal.
@xionze: co do pierwszej czesci Twojej wypowiedzi - dokladnie tak, pelna zgoda. Co do drugiej - moim zdaniem skrajna nieprawda, ale to kwestia intensywnej propagandy, w ktora mogles uwierzyc. Pozdrawiam
@4tek: propaganda nie wiem ale wiem jedno że krajem rządzi jeden facet z tylnego siedzenia nie ponosząc żadnej odpowiedzialności. Nawet królowie nie mieli takiego luksusu.
Co gorsza nikogo to nie dziwi ani nie gorszy a to powinien być temat nr 1
@xionze: sytuacja jest mimo wszystko klarowna, a jej genezy upatrywałbym raczej w misternie budowanym przez mainstream wizerunku jego osoby. Najzabawniejsze, że negatywne konotacje opierają się w pierwszej kolejności o jego rzekomo nikczemną fizis, co - obok historii o Macierewiczu, który ma zapinać Misiewicza i Harrego Pottera - jest dość żałosne i mocno prymitywne. Wszystko jest jednak do bólu jasne - powiedz mi za to kto w rzeczywistości rządził krajem, gdy premierem
@4tek: Ewa Kopacz? I znowu śpiewka że za PO to było...
Sytuacja jest klarowna? mętna jak siemasz.
I nie zmieniaj tematu, facet uzurpuje sobie władze bo Lech był prezydentem to jemu też sie należy ale nie ma jaj żeby znowu ponosic odpowiedzialność bo wie że skończy sie to kiedyś trybunałem dla jego marionetek. Swoją droga to przecież pieszczoszek poprzedniego systemu jak i cała rodzina, zawsze sie ustawia z wiatrem.
@xionze: wybacz ale nawiązałem bezpośrednio do problemu, o którym napisałeś. Śmiem zauważyć, że to jednak Ty wyleciałeś z tym Kaczyńskim na tylnym siedzeniu jak z podręcznika manipulacji pod hasłem "a u Was biją murzynów" całkowicie zmieniając temat. Zero szans na merytoryczną rozmowę
@4tek:
Wspomniałem o niszczeniu struktur.
Powtórka z lat 2005-2007 tylko tym razem są skuteczniejsi. Chcesz propagandy? Włącz tvp gdzie sadzenie drzew kojarzy sie ze Smoleńskiem. Teraz sie mówi o nacjonalizacji przepraszam repolonizacji mediòw z zagranicznym kapitałem.
@xionze: włączyłem i jest o zamachu w Londynie ( ͡º ͜ʖ͡º) Widzę, że masz duży problem z utrzymaniem spójności pierwotnego wątku i mnożysz dygresję jak króliki. Możesz mi zatem odpowiedzieć kto stał za Ewą Kopacz?
@Abrums: no to nikt, czy jednak za cienka była do samodzielności? Bo dostrzegam tutaj dwie przeciwstawne opinie. Jak ktoś bez cienia charyzmy i zaplecza politycznego mógł zostać niezależnym szefem państwa polskiego?
@4tek: dlatego że była cienka i samodzielna - dlatego przegrała wybory i rząd działał dużo gorzej niż za Donalda. Nie poradziła sobie bez sterowania i upadła.
@4tek: nie było w partii nikogo grubego. Sikorski i Sienkiewicz skompromitowani taśmową, Schetyny nikt chyba nikt nie bierze na poważnie. Z miernot nie wyskoczy nikt wartościowy.