Wpis z mikrobloga

Badania zrobione Kortyzol 22,30 a norma to 4-22,40. #!$%@? #!$%@? w górnej granicy i do tego badanie robione gdy przestałem pić trzy kawy dziennie i jak już zacząłem brać magnez. Ten #!$%@? raczej odpowiada za dosyć słabe wyniki na siłce bo dieta jest.
Wywalam całkowicie kofeine, dodaje omege 3, Ashwagande, witamine C, witaminy z grupy B, magnez. Kolejne badanie na kortyzol za miesiąc jak coś to zdam wam relacje.
Zróbcie sobie badania bo może się okazać że trening nie będzie w 100% skuteczny.
Reszta badań
Natural więc Testosteron 302 norma 140-735
TSH 3.1 norma do 4
ALAT i ASPAT w normie
Morfologia raczej ok
#mikrokoksy #silownia
  • 20
  • Odpowiedz
@Cutler777: #!$%@? ci pomoże ta suplementacja. Nie doszukuj się problemów z kortyzolem. Masz niski testosteron. W normie ale niski. Taki twój urok. Niski testosteron = wysoki kortyzol. Testosteron wypiera kortyzol. A ty po prostu jesteś genetycznie niestworzony do pięknej sylwetki i osiągów sportowych. Tarczyca też nie najlepsza. W normie ale za dużo. T3 i T4 pewno niskie masz i przez to tłuszczyk ci się łatwo zbiera.
  • Odpowiedz
@Kruxon: prywatnie w przychodni, koszt mnie wyniósł 90 zł za te badania co wypisałem
@eko_zgonus: z chudnięciem nie mam problemu, raczej chodzi o stres, nerwice i słaby przyrost czystej masy mięśniowej, retencje wody, słaby przyrost siły
@ethics: test jest ok, z tarczycą to bardziej bym stawiał na nadczynność
@szansa: rano na czczo
  • Odpowiedz
@Cutler777: mówię ci wyraźnie, że test jest ok ale niski. Byłby spoko jakbyś miał koło 700. Nadczynności tarczycy nie masz bo TSH jest zbyt wysokie. Jak już to niedoczynność. W genetyce tkwi twój problem. Wszystkie wyniki są w porządku ale nie oczekuj efektów na siłowni.
  • Odpowiedz
@Cutler777: to zdajesz sobie z sprawe z tego, ze kortyzol rano ma najwyzszy poziom i warto go potem zbadać w pózniejszym okresie dnia?
poza tym przesadnie panikujesz, bo masz go w granicy normy co nie ma prawdopodobnie najmniejszego wpływu na Twoje wyniki na siłowni, zbadaj go o 13-14 i zobaczysz, że wynik będzie o wiele niższy ;)
  • Odpowiedz
@Cutler777: Ogolnie #!$%@? masz te badania.
-TSH wysokie
-Testosteron niski, naturalnie można mieć powyżej 1000 ng,
-Kortyzol też wydaje się być niezbyt dobry, ale żeby coś więcej powiedzieć o tym hormonie, to trzeba wykonać conajmniej kilka badań
  • Odpowiedz
@Cutler777: Możesz naturalnie podnieść testo z Twojego poziomu o jakieś 30% myślę. Zmniejsz ten kortyol tylko. Polecam ashwagandha, witaminę D, orzechy brazylijskie i zimne prysznice. Miałem testo 470 i podniosłem do 620 w 3 miesiące.
  • Odpowiedz