Wpis z mikrobloga

@jestemmimas: To zależy co rozumiesz przez "uwielbiam serię ME". Jeżeli oryginalna trylogia jest dla Ciebie idealna, to możesz się trochę zawieść. ME:A to nie ME:4. To spinoff, który pewne rzeczy robi inaczej, jedne gorzej, inne lepiej niż pierwsze trzy gry. Ja po przejściu triala mam mieszane uczucia, ale historia na tyle mnie wciągnęła że zamówiłem preorder. Może się sparzę, co mi tam.
Mam już 27 godzin, 25% gry ukończone


@bamsebjorn: w jaki sposób grasz? Robisz główne zadani i przy okazji jakieś poboczne czy "czyścisz" mapę ze wszystkich zadań jakie się da? W sumie 27 godzin to dla mnie by było kilkanaście dni grania.
@iron_fox2: Robię wszystkie zadania główne i poboczne. Ale nie każde zadanie zwiększa ten %, mam wrażenie, że tylko te ważniejsze, główne questy. Gdyby zignorować całą zawartość podejrzewam, że można grę przejść o wiele szybciej.
Ale wbrew temu co dużo osób pisze poboczne zadania są bardzo fajne, zawsze mają za sobą jakąś historię, prawie nie ma questów "zamieś coś z miejsca x w y" a jeśli już jest to też albo się