Wpis z mikrobloga

@mirabelka_M: wybacz ale trochę głupie to pytanie. Co Cię obchodzi w czym chodzą inni? Od kiedy to powinno się nosić to co większość? Właśnie lepiej się wyróżniać, niż wyglądać jak z fabryki klonów ;)

Długie sukienki i spódnice są bardzo modne od kilku sezonów i jeśli tylko dobrze w takiej wyglądasz to bierz. Tylko sprawdź materiał i zdjęcia ludzi którzy już kupili, bo ciuchy z ali często okazują się prześwitującymi, poliestrowymi
@mirabelka_M: moim zdaniem są bardzo ładne i bardziej romantyczne niż kuse kiecki ledwo zasłaniające tyłek :) Ta którą znalazłaś bardzo mi się podoba, zwłaszcza dekolt i rozcięcie. Jeśli zdecydujesz się na zakup, to daj znać jaki ma materiał i krój, bo niestety z tym ali to taka loteria, chyba, że coś ma kilkadziesiąt tysięcy ocen.
@mirabelka_M Mam 155 cm wzrostu i noszę długie kiecki i podobno wyglądam w nich fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), do obcasów takie zwiewne, lekko obcisłe w biodrach są świetne. Dej link do tej ze zdjęcia, piękna jest!
@mirabelka_M: Chyba się za bardzo przejmujesz tym, co powiedzą inni. Jak bywałam na wakacjach na Bałkanach, to takie sukienki były bardzo popularne. Ja bym brała! Wszystkie sukienki są spoko ()
@mirabelka_M koleżanka ma taką jednolicie niebieską i w połączeniu z jej zgrabną dupką i ogólnie całą sylwetką robi robotę, fajnie biodra podkreśla. Polecałbym. Jak masz budowę ciała jak pani ze zdjęcia to bierej!