Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Jeśli jesteście posiadaczami systemu AndroidTV czy to na telewizorze lub przystawce, lub dopiero zastanawiacie się jaki SmartTV wybrać (nie mylić z wyborem samego telewizora) to zapraszam na moją stronę WWW: www.karczma.edu.pl oraz na kanał na YouTube. Zapraszam do komentowania i zadawania pytań, chętnie podejmę się ich rozwiązania, wskazania i przetestowania najlepszej konfiguracji czy polecanych aplikacji. #smarttv #sony #android #androidtv #kodi #appstore #tizen #dziendobry #ciekawostki
Damaran - Dzień dobry. Jeśli jesteście posiadaczami systemu AndroidTV czy to na telew...

źródło: comment_SdIRl8jwi0TzQcUqSXkKNZhKnROfQqok.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damaran: slyszalem ze sa problemu w niektórych modelach z nowa aktualizacja AndroidTV. Sam mam sony 55XD85770 ale jeszcze trzymam się tej starej stabilnej wersji. Czy są już jakieś wieści kiedy się sony zabierze ze naprawe tej nowej aktualizacji ??
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@johnmorra nie ma wiesci. Sony wstrzymalo aktualizacje i nie podalo jeszcze terminu, na forum wrze ale sony milczy. Trudno im sie dziwic chociaz nie skreslalbym firmy gdyz poczatkowo aktualizacje mialy zakonczyc sie w 3 kwartale roku. Info z luty/marzec zaskoczylo wszystkich. No coz, oby przy okazji wyciagneli wiecej poprawek bo dzieki temu babolowi dostali naprawde niezly feedback tez od tych ktorym sie udalo zaktualizowac. #ciekawostki #smarttv
  • Odpowiedz
@Damaran: Witam. Czy orientujesz się może czy na nVidia shield android tv działa aplikacja vk.com(ruski Facebook)czy jest jakiś sposób żeby ją zainstalować?Jestem zainteresowany kupnem tej przystawki, a zależy mi na tej aplikacji.
  • Odpowiedz
@Damaran: @johnmorra: nie chce mi się szukać a coś mi nie daje spokoju. xd
Wam też tv w trybie czuwania co jakiś czas zaświeca diodę, tak jakby był uruchomiony i ją po jakimś czasie gasi?
Sony 55w809c ale inne mają identyczną
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: szczerze to nie ogladam tv za czesto takze ciezko mi powiedziec tak czy siak nie zauwazylem tego. Jest mozliwosc ze przez to ze masz podlaczonego do sieci moze sciaga jakies update albo cos sprawdza? Ja mam inny problem i strasznie mnie to wkuriwia! Tv mam przy scianie a zaraz obok moje biurko z PCtem jak jest cisza w domu to telewizor z tylu wydaje dziwne piski wlasnie jakby cos
  • Odpowiedz
@johnmorra: własnie wygląda to tak jakby w trybie uśpienia coś działał. może to kwestia tego, że po naciśnięciu power on pamięta, że był włączony yt i po włączeniu tv on się bardziej wybudza niż uruchamia. też mam biurko obok, ale przy nim nie siedzę i nie mam jak sprawdzić czy wydaje dziwięki. a tak jak teraz sprawdałem to nic nie słyszę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Sprawdz czy nie masz timera wlaczonego jakiegos. Gdy jest aktywny na cokolwiek to raz ze swieci na pomaranczowo, dwa ze swieci nawet po nacisnieciu power. Ogolnie nie powinien swiecic. Ewntualnie sprawdz jeszcze ustawienia diody led ale wydaje mi sie ze nie ma tam trybu swiecenia gdy jest off.

Aktualizowales go kiedys? Bo mi po wyjeciu z kartonu diody switowaly i ciagle sie palily. To czy telewizor zasypia zwykle latwo sprawdzic dajac off
  • Odpowiedz
@Damaran: chetnie bym sam odkrecil i popatrzyl co to jest ale rozowa by mnie zabila bo to ona wylozyla kase hehe a serwisant to pewnie zabierze tv i go przez 2 tygodnie nie zobacze : (
  • Odpowiedz