Wpis z mikrobloga

Miałem w życiu kilka trudnych okresów, nie żeby jakoś bardzo, ale jednak wiele rzeczy nie szło po mojej myśli. Ale teraz, powoli, wszystko zaczyna się układać w dobrą stronę. Za miesiąc ślub, znalazłem całkiem dobre mieszkanie we #wroclaw na Biskupinie, z końcem kwietnia zmieniam pracę na #korpo, z dwukrotnie lepszą pensją niż teraz. Wiosna idzie, zaczynam czuć, że budzę się do życia :D

#przemyslenia #spokojnemysli
  • 20
ale praca biurowa, przy analizie danych, więc coś co lubię robić i czym się kiedyś tam zajmowałem :)


@bardzospokojnyczlowiek: możesz zdradzić szczegóły? jakie masz wykształcenie w tym kierunku, jakie doświadczenie, jakie skillsy, czym będziesz się zajmował?
Sam chciałbym się zająć analizą danych przechodząc z innej branży, takie info byłoby dla mnie cenne.
Mógłbyś podać ile będziesz zarabiał w nowej pracy?
możesz zdradzić szczegóły? jakie masz wykształcenie w tym kierunku, jakie doświadczenie, jakie skillsy, czym będziesz się zajmował?

Sam chciałbym się zająć analizą danych przechodząc z innej branży, takie info byłoby dla mnie cenne.

Mógłbyś podać ile będziesz zarabiał w nowej pracy?


@Kid_A: tak dokładnie to nie wiem, ale ogólnie to analizy cenowe do ofert jednej z firm przewozowych, głównie praca na danych z poprzednich lat, wyszukiwanie historii współpracy i składanie ofert