Wpis z mikrobloga

@Niechcebycbordo: podejrzewam że od razu nikt Cię nie wpuści do serwerowni, najpierw będziesz wchodzić pod czyjąś opieką. A co do $, myślę że na początek więcej niż 2k PLN nie dostaniesz na rękę, chyba że po znajomości
@Niechcebycbordo: Jeżeli chcesz zacząć pracę w IT, to bądź konkretny i formułuj pytania w niepozostawiający wątpliwości sposób. Nie wiem, czy dalej studiujesz, czy jeszcze nie zacząłeś. Jeżeli studiujesz, to nie wiem też czy miałeś kiedykolwiek jakieś praktyki/inną styczność z pracą, czy np chodzisz tylko na zajęcia. Rozumiesz, o co mi chodzi?

Na start od 0zł za staże do max 2000 jeżeli posiadasz tylko podstawową wiedzę.
@Niechcebycbordo: szybko się poddajesz, z takim nastawieniem od razu rezygnuj z IT. ;P Do poziomu pierwszego - CCNA, przygutujesz się sam, czytając odpowiednie, anglojęzyczne książki, płacisz tylko za egzamin, kurs Ci nie potrzebny. Na poziom drugi - CCNP już lepiej pójść na kurs, bo tam będzie dostęp do sprzętu, a tutaj już musisz mieć do niego fizyczny dostęp. O CCIE już nie wspominam wcale, pracodawca doceni papier od CCNA i Cię
@Niechcebycbordo Nie wiem, ile to dla Ciebie opłacalność. Zajrzyj na forum CCIE.pl, popytaj ludzi jak im się wiedzie to będziesz pozytywnie zaskoczony, imo lepsza fucha niż programista, w szczególności na granicą, a najlepiej w USA. Dobrze poszperasz to znajdziesz ludzi na poziomie CCIE którzy mają płacone kwoty rzędu 300 dolarów na godzinę pracy.