Wpis z mikrobloga

@Andilanser: zależy jaką siłę działania chcesz uzyskać. Jeśli zależy ci na mocniejszym złuszczaniu, to Pharmaceris T II stopień złuszczania albo któreś serum złuszczające z Iwostinu, jeśli na delikatnym (do używania 2-3x w tygodniu) - rewelacyjny żel Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel
@Andilanser: to jest koreańska marka, więc albo w sklepach mających takie kosmetyki, albo w wielu drogeriach internetowych. Jest absolutnie ekstra, jego próbka to najlepsze, co się przydarzyło mojej twarzy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, na tysiąc procent w najbliższym czasie kupię pełną wersję
@Andilanser: ja tego żelu używam jako jednego z elementów pielęgnacji, więc jeśli moja skóra zmieniła się na plus, to raczej przez całość, a nie tylko przez niego. zależy co chcesz uzyskać, on złuszcza na tyle delikatnie, że można go stosować kilka razy w tygodniu, więc odblokuje pory skóry, rozpuści suche skórki i trochę wyrówna koloryt, ale nie zapewni głębokiego złuszczania czy rozjaśnienia przebarwień, od tego są inne produkty.