Wpis z mikrobloga

Już chyba mogę podsumować pierwsze wydanie gazety ;p kurde aż 892 wykopy, jestem pod wrażeniem :P

Zebrałem też tam mnóstwo plusów;p No po prostu Flawless Victory ! :D

Oczywiście dalsze numery będą :) Od jutra będe opracowywał drugi :) Jeszcze raz dzięki za komplementy i wykopy;) Sugestie podsyłajcie na zycienasiedzaco@gmail.com ;) I tak samo z WykoAnonsami :)

Propozycje współpracy również :)

#zycienasiedzaco
  • 55
  • Odpowiedz
@cooffeey: Serio gratuluję... osobom piszącym artykuły które nie muszą robić wpisu co 5 minut o tym ;x szafa graficzna do poprawki a tak zapowiada się fajnie. A no i nie rozumiem, piszesz że wykopoid to nie konkurencja a na każdym kroku porównujesz i przekomarzasz się o.O
  • Odpowiedz
@lobek: Bo trzeba się znać na żartach, a żurawina to bierze poważnie. Ja serio żartuję, nie konkuruję. Przecież sam "czytam" wykopoid. Powiem Ci tak: Jak się nie podoba to zrób lepszą ;]
  • Odpowiedz
@cooffeey: Hah, każde zwrócenie ci uwagi że gadasz "o tym jak to jest" kończy się stwierdzeniem że to żarty. Wszystko co piszesz to żarty? A no i przepraszam bardzo, krytykując wokalistę muszę lepiej od niego/niej śpiewać? Nie i żyj z tym. :x
  • Odpowiedz
Polecam wszystkim "Życie na siedząco", "WykoPOid" to lewacka i żydowska propaganda dla POwców, ludzie z WykoPOidu to agenci z TVNu!! !! Ojciec Dyrektor @cooffeey: powinien dostać Nobla! A agenci i żydy jak @lobek: i @zurawinowa: zostaną kiedyś rozliczeni!!
  • Odpowiedz