Wpis z mikrobloga

Przeto pełno dziatków i białogłów Saracenów w potrzebie i Cesarz Germański Ferdynard I nakazał gościnnie granice otworzyć ku nich. Co za zuch! Ubogacają już Saraceny germańskie dziewki. Nie to co u nas w Lechistanie: ciemnogród jak za Mieszka I.
  • Odpowiedz
@Tata_Stiflera: dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik koronacji Władysława III Warneńczyka to jest jakas porazka ja mysle ze to polskie #!$%@? glupie spoleczenstwo te #!$%@? banda inbecyli ktora glosowala na tych #!$%@? karakanow z konfederacji to jest jakies #!$%@? nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie spoleczne jak moje gdzie postawilem moja
  • Odpowiedz
Czytał kto tę księgę żółtymi literami pisaną, co o wielkich tajemnicach traktuje? Ponoć prawdą jest, że Ziemia jest kulą co wokół Słońca wiruje, a poselstwa z innych krajów, gdy przez nasze tereny przejeżdżają- koniom kopyta specjalnym oleum smarują, co w ziemię nasza wsiąka i nieurodzaj wywołuje, a kobity brzemienne być nie mogą. Wierzy kto w takie bajania?
  • Odpowiedz