Wpis z mikrobloga

@Tratak: dobr cgi nie jest złe, ale słabi graficy zapomnieli o tym ze w rzeczywistym swiecie aktorom pudruje sie twarze więc im siępyski nie powinny świecic jak psom jajca co w widza drażni
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Tratak: nie powinny świecic jak psom jajca
śmiechłem ;) ale dobrze piszesz, według mnie 1 część hobbita była spoko ale z każdą kolejną było gorzej
  • Odpowiedz
@Tratak Z CGI jest taki problem, że dużo osób ma do tego takie Januszowe podejście w stylu "Ehh kiedyś bez tych wszystkich cegiei było lepiej i filmy były lepsze, naturalne..." Natomiast według mnie efekty specjalne z każdą częścią Hobbita były lepsze i robiły coraz lepszą robotę, tylko w pierwszej było ich za dużo. Z resztą nie ma sensu porównywać efekty z WP do Hobbita, jeśli przy tym pierwszym głównej roli nie ogrywało
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo ja tam niepisze że nielubie cgi, lubie je. Ale według mnie we władcy pierścieni były lepsze. Może moja opinia wynika z tego że w hobbbicie jest kilka niepotrzebnych wątków których nie było w książce i przez to film mocno według mnie ucierpiał
  • Odpowiedz
@Tratak bo hobbit nie byl na podstawie "hobbita" tylko wielu prac tolkiena. W samej ksiazce nie bylo np nic o Smaugu, bitwie pieciu armi i wielu wielu innych
  • Odpowiedz
@Tratak: Hobbita nie byłem w stanie oglądać ze względu na plastikowość, sztuczne światło i wszystko wyglądało tak no. Za to władcę raz na jakiś czas oglądam wszystkie 3 części :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo ja tam nikomu nienażucam swojego zdania, przecież każdemu podoba się coś innego, ale gdyby nie było to niejestem negatywnie nastawiony do ekranizacji hobbita, mi się tam głównie nie podoba wciśnięcie taurieli, no i jej związek z karzełkiem ;) no i nie podoba mi się też scena jak bombur wyskakuje w beczce z wody i walczy, no ale we władcy też jest jedna podobna rzecz z legolasem #pdk ;)
@gaaraddz no ale
  • Odpowiedz