Wpis z mikrobloga

A więc tak:
Dziś miałem bardzo interesujący stolik w dniu 1C main eventu #pokerfever.
Po mojej lewej stronie siedział starszy pan Zbigniew, który wygrał w lutym Hodolany mini Milion, a po jego lewej zawodnik, z którym grał w heads upie w tym oto turnieju :) Pan Zbigniew jest osobą charkerystyczną i bezpośrednią. Sam mówi o sobie, że gra dla funu. Gra luźno, nie boi sie betowac i wykonywać zagrania w stylu WTF? , ale trzeba mu przyznać ,że do pewnego momentu ta taktyka nawet mu się sprawdzała. Byl uczestnikiem paru ciekawych spotów, ale o tym za chwilkę...

Jeżeli chodzi o moją grę, to grało mi się wyjątkowo dobrze. Po 6lev ze startowych 30k wskoczyłem na 120k. Profitowe ręce to AA, JJ, QT (trafiłem strita, przeciwnik mial dwie pary i AJ) Oraz AJ( wygrany all in przeciw AT). Wyeliminowałem 2 przeciwników, a mój maksymalny stack wynosił 140k. Niestety później zacząłem popełniac błędy, i po nieudanym blefie z 55 spadlem na 75k.

Jakoś po lev 7-8 po mojej prawej stronie dosiadł się ... Vojtech Ruzicka, który zajął 5 miejsce na WSOP 2016! Zagadałem go i pogadaliśmy chwilę o podatkach. Starałem się mu objaśnic sytuację z pokerem w Polsce :) Ogólnie bardzo sympatyczny facet. I tutaj do gry wkracza pan Zbigniew...

Z racji tego, że Vojtech wszedł z dośc późnej rejestracji, grał głownie push/fold. Wszedł all inem z A7 a zbigniew sprawdził go z czymś gorszym, typu KJ, nie pamiętam dokładnie co i wygrał, eliminując Vojtecha. Przez moment nieco się tym przechwalał ( w stylu: muszę dawać wam chłopaki przykład jak wygrywać z mistrzami WSOP) , po czym po 5 min Vojtech wraca z nowymi zetonami po rebuy. Po kolejnych 5-10 minutach Vojtech znow wdaje sie w spot ze Zbigniewem. Przy flopie A34 , Ruzicka wsuwa All ina i akcja idzie do Zbigniewa. Vojtech mówi jeszcze z uśmiechem coś w stylu " nie rób mi tego kolego, drugi raz mnie wyrzucić to tak nie po koleżeńsku" , po czym Zbigniew sprawdza z ... 36. Vojtech pokazuje 26. Ma draw do strita i do koloru. Niestety dla niego nic z tego nie dochodzi i tak oto starszy , nieco podpity dziadek z polski, w ciągu 15 min dwa razy wyrzuca z main eventu uczestnika November Nine 2016 :)

Wracając do mojej gry: po tym , jak Pan Zbigniew poleciał z gry, przegrałem all ina AJs <JJ. Klasyka. As na flopie, przeciwnik zbiera się do wyjścia, Jack na riverze. W tym momencie włączyłem sobie Sabatona na słuchawkach. Słuchałem go, jak wygrywałem obie sateliy,tak więc raczej mi już nie zaszkodzi. Zostałem z ok 7-8BB na 15 min do konca gry w dniu 1C. Wsuwam ostatnie 23k z A5, dostaję call z KK od Polaka. Na turnie As i double up. Po jakichś 2-3 rozdaniach wsuwam kolejny raz all ina z KK i dostaję sprawdzenie od tego samego polaka z A9 . As tym razem się nie pojawia i zakończyłem dzień 1C ze stackiem 114k. Więcej od mojego wczorajszego 28K :)

Ale jutro bedzie się działo. Turniej zajebisty. Trzymajcie za mnie kciuki i powodzenia wszystkim innym Mirkom,bktórzy wciąż są w grze.

Poniżej pamiątkowa fotka z Ruzicką.

#poker #pokerground #pokertexas
le_banana - A więc tak:
Dziś miałem bardzo interesujący stolik w dniu 1C main eventu...

źródło: comment_aODf3KksKMub2f8gOvrreejTSzaLMq7P.jpg

Pobierz
  • 7