Wpis z mikrobloga

Spójrzcie no państwo, piękny przypadek polecenia "Makłowicz od dzisiaj jest zły, proszę szkalować Makłowicza" w wykonaniu "elitarnego" bordowego grona wypoku xD
@koral jak już dostajesz prikaz dnia to postaraj się chociaż następnym razem nie robić copypasty jednego komentarza bo to aż się kuhwa smutno ogląda xD
Tym bardziej biorąc pod uwagę że @Obserwator_z_ramienia_ONZ pięknie Ci wytłumaczył że powielasz informacje nieprawdziwą, ale w sumie kto by się tym przejmował, nie?

#neuropa #maklowicz #60groszyzawpis
Pobierz Maze21 - Spójrzcie no państwo, piękny przypadek polecenia "Makłowicz od dzisiaj jest ...
źródło: comment_p8n5V5ucUfsEbfS3LHWazcyVKVTtiqJc.jpg
  • 34
@Maze21 nic nie wytłumaczył a poprostu napisał co uważa a nie jest to prawdą
Ponowilem komentarz bo jest na temat a długo czekałem aby uświadomić innym że maklowicz to nie jest krystaliczna postać
@chanelzeg jakby autor postu wysilil się to we wpisach nie jestem bezkrytyczny sposobowi w jaki rozwiązano z nim umowę
Nie interesuje mnie w tym momencie polityka a sam maklowicz
@Maze21: xD
Bo wykopfki jak zawsze ze skrajności w skrajność.
Mowicie że makłowicz to jest jakaś ikona narodowa jak ksiadz popieluszko czy ktos.
Czym on jest taki zasluzony dla narodu? ze robi smieszne filmiki z jedzeniem w roznych krajach? zwykly czlowiek biznesu jak kazdy inny. Pokazcie mi 3 rzeczy ktore zrobil dla narodu poza smazeniem kotleta i rozdaniem go na rynku w turośni koscielnej.

Lubie go ma ciekawe programy ale bez
@Maze21: A Ty powielasz też informację nieprawdziwą.
http://warszawa.naszemiasto.pl/archiwum/odkrywamy-kulisy-rozwodu-wachowicz-i-maklowicza,1680676,art,t,id,tm.html
Według tego artykułu to on zrezygnował z jej usług bo robiła własny program a nie że ona go opuściła. Trochę myślenia i sprawdzania informacji.

Robert jeszcze podczas wakacji rozwiązał ze mną umowę. Myślę, że wszystko kiedyś się kończy, tak też jest z naszą współpracą...


- Postanowiłem z niej zrezygnować w momencie, kiedy dowiedziałem się, że pani Ewa zamierza sama prowadzić program o gotowaniu
@Maze21: Mnie najbardziej żenuje bezwstydność. Świętym prawem pracodawcy jest zwolnić pracownika. Ba, można powiedzieć, że po 20 latach w jednej stacji dany format się wypalił. Makłowicz sobie poradzi, znajdzie pracę w innej stacji, ewentualnie przez jakiś czas do Internetu coś porobi. Natomiast w tej całej sytuacji timing jest żenujący. Gość powiedział co myśli, o klipie, w którym użyto jego wypowiedzi i jest zwalniany. Minęło raptem kilka dni, jak nie mniej. No
@gumpa_bobi pewnie to jest mój sposób na życie :) od 8 lat siedzieć na wykopie I trzepac 0,60 zł :)
Zamiast wysyłać bezpodstawne wnioski zacznijcie myśleć o Polsce a nie kłócić się o #!$%@?.