Wpis z mikrobloga

Nową kooperacyjną mapkę do #csgo dziś opublikowałem. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=884647095. Taka w sumie mini misja, w której trzeba bronić się przed falami przeciwników. Dla urozmaicenia dodałem mały system zniszczeń budynku, jeśli przeciwnik zbliży się dość blisko do ściany budynku - podpali ją. Po niedługim czasie część ściany spłonie i powstanie dziura za którą nie będzie już można się schować. Miłej zabawy :) #gamedev #mapmaking #hammer #steam
  • 9
@KrystJan: Dziwnie. Nie miałem takiej sytuacji i testerzy też nie. Na pewno zakładasz lobby "play with friends"? Tak, ten błąd niestety występuje, że entity "func_wall" nie resetują się wraz z nową runda :/.
Na pewno zakładasz lobby "play with friends"? Tak, ten błąd niestety występuje, że entity "funcwall" nie resetują się wraz z nową runda :/.


@limp: szkoda, ale w sumie to plus, jest ciezej :P
a z tym mphumanteam any meczylem sie bardzo dlugo, nie moglem caly czas dolaczyc do CT albo bugowalo sie menu wyboru druzyny i wrzucalo do terro. A menu dalej bylo i nie dalo sie wylaczyc