Wpis z mikrobloga

@Zdradzony_O_Swicie: Z tymi spiskami to nie tak, on tylko je przedstawia w oparciu o źródła a sam ich w żaden sposób nie wyznaje (a jeśli wyznaje to o tym nie mówi).
Tak jak Marco Kubiś, gdzie na swoim kanale robi podobne rzeczy.
  • Odpowiedz
@tomashj2: Bo napisał "Jakubiak" zamiast "Jakóbiak"? Z resztą z tego co wiem to prawnik nie musi znać definicji słowa "guru"? xD
#!$%@? się na Woźniaka na siłę i bez powodu since 2014, jak zwykle.
  • Odpowiedz
@tomashj2:

"guru" in British English: (informal) a person skilled in something who gives advice

Po polsku mentor, expert, znawca, autorytet, trener, doradca itp. Więc kiedy Jakóbiak stał się guru, coś przegapiłem?
  • Odpowiedz
@McSayerPL: No ale nie uważasz, że raczej warto byłoby poświecić chwilę przed wygłoszeniem swojej opinii i sprawdzić jak Jakóbiak ma na nazwisko i co znaczy po angielsku "guru". Wystarczyłoby żeby to wklepał w tłumacza i już by widział, że wcale nie chodzi o kogoś kto jest dla Polaków guru. XD
  • Odpowiedz
@Tobhar: Gdybym nie znał angielskiej definicji to też bym od razu uznał, że chodzi o "kogoś, kto jest dla polaków guru". Z resztą, dla swojej widowni z pewnością jest guru. xD
A skoro bym tak uznał, to bym nie szukał dalej o co chodzi, bo przecież to wydaje się oczywiste. To z nazwiskiem to można podciągnąć pod randomową literówkę, zawsze wygląda na #!$%@? mułem, to może zmęczony był czy coś. xD
  • Odpowiedz
@McSayerPL: Czyli jest zakaz krytykowanie foliarza ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest krytykowany bo zachowuje się jak paranoik z aluminiową folią na pustej głowie. W jego vlogach zachód upadł kilkakrotnie, Francja ostatnio wprowadziła islamskie święta. Biedny Ator, ludzie się przypierają na siłę a inteligenta widownia łyka jego clickbaitowe vlogaski o niczym. Pierwszy męczennik YT
  • Odpowiedz
Czyli jest zakaz krytykowanie foliarza


@SpaceMonkey: ...ponieważ...
Nadinterpretujesz chyba to, co napisałem. Foliarz? Albo czanmowa jest już aż tak mainstreamowa, albo to wykop faktycznie składa się w ponad 50% z anonów. Anyways - ludzie #!$%@?ą się na siłę, taka jest prawda. Nie wiem nawet czy powinienem się rozpisywać, żeby ci to pokazać.
Przekręcił nazwisko i jakiś gimbus od razu się rzucił, bo uu nie wiesz o czym mówisz. Do tego uważają,
  • Odpowiedz
@McSayerPL: Tylko ty nadal nie widzisz, że ludzie się #!$%@?ą w tym wypadku bo we vlogach odwala propagandę i ściemnia plus jakieś gówno teorie spiskowe. Jakoś mała francuska organizacja czy tam fundacja stwierdziła, że chce islamskie święta to Ator co robi? Clickbaitowy tytuł, który inteligenta widownia łyka. Foliarz jest channową mową? Ludzie z folią na głowie istnieli przed czanami. Ator w kółko robi vlogi i upadającym zachodzie jak paranoik i opowiadanie
  • Odpowiedz
@McSayerPL: albo bardziej skrótowo ludzie go krytykują bo jego ''inteligenta widownia'' łyka wszystko bez popity. Nie ważne co powie lub zrobi Ator. Jego widownia łyknie to. Dlatego jest obiektem krytyki innych ludzi.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey:
To, co mówi na filmikach ma się nijak do tego komentarza. O tym mówię, #!$%@?ą się do byle czego, bo mówi coś głupiego/kłamie na filmikach. I mój pierwszy komentarz nie odnosił się do jego filmików nijak. O to mi chodzi - ludzie krytykują cokolwiek on napisze ze względu na jego filmiki, przyczepiają się do tak małych szczegółów. Jakby z zawiści, zobaczą atora to od razu skanują każde słowo i każdą
  • Odpowiedz
@McSayerPL: Tylko ja ci tłumaczę, że on kreuję się na eksperta od wszystkiego plus jego widownia. To jest powód, jego krytyki. Okey zrobił literówkę nic wielkiego, ale na litość boską mógł to sprawdzić. Tylko nie musi bo widownia jego to łyknie i za nim w ognień skoczy. Cała ta krytyka bierze się z jego postawy ii zachowania.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: Ja wiem. Wiem skąd to się bierze. Twierdzę tylko, że to bez sensu. Twierdzę tylko, że takie wytknięcie literówki do niczego nie prowadzi, poza przedłużeniem e-penisa atakującego i dalszym nakręcaniem karuzeli bezmyślnej nienawiści albo po prostu bezmyślności.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: Ale trzeba go krytykować za jego filmiki. Takie krytykowanie byle czego tym bardziej podbije mu przekonanie o istnieniu mitycznych "hejterów", którzy próbują go zgnoić bo tak.
Myślę, że napisał to przekonany, że tak właśnie pisze się nazwisko Jakóbiaka, i nie dziwię się w sumie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz