Wpis z mikrobloga

@loczyn: No dziennikarze skrócili to co napisałem na mirko, już 5 lat będzie w Londynie i dalej nie rozumiem dlaczego jest tyle nienawiści w polskich artystach. Nikomu nic nie zrobiłem, pracowałem ciężko przez dwa lata i nie prosiłem się o taki rozgłos. Dlatego zostaję tutaj na Wykopie od lat, gdzie jest tysiące takich zwykłych prostych ludzi jak ja, bez żadnej zawiści etc.
  • Odpowiedz
@Baciar93: Fajnie było udzielać wywiadów, zawsze chciałem zobaczyć jak to wygląda od drugiej strony. Mam zdjęcie ekipy TVN jak stałem przed kamerą. Za 100 plusów ich pokaże ;)
  • Odpowiedz
@enemydown: Do tej pory słyszałem, że wykopek dostał Oscara, ale to o Ciebie chodziło? WOW ostro. No zawsze uważałem Cię za jednego z normalniejszych ludzi na wykopie, a teraz aż mnie zatkało :D Gratulacje i pozdrawiam :) Cholera tym bardziej mnie cieszy ta sytuacja. Mega sprawa :D
  • Odpowiedz
@enemydown: Gratuluję :) sam działam w branży cgi i spotkałem wielu utalentowanych ludzi i to była tylko kwestia czasu kiedy Polscy graficy przyczynią się do otrzymania takiej nagrody. Przecierasz szlaki, bo tych oskarów będzie zapewne więcej :) Gratuluję!
  • Odpowiedz