Wpis z mikrobloga

@enemydown: Tez tego nie kumam. Za filmy zawsze sa nagradzani rezyserzy, operatorzy, czy producenci. Czasami tylko wyjatkowo Art Dir albo VFX Supervisor. Ciesze sie, ze troche fejmu splynelo na Ciebie, czyli na kogos kto głównie robi ta ciezka i w #!$%@? istotna robote.
Mysle, ze tacy jak Ty, poradziliby sobie gdyby nie bylo rezysera, a rezyser bez was raczej kiepsko ;)
Chociaz wiadomo wszyscy w tej ukladance sa wazni!
  • Odpowiedz
@chonakawe: Teraz już wiesz dlaczego @m__b tagów nie naprawił? Dam Ci/Wam doskonały przykład z januszami na drodze blokującymi pas. Cieszy się jaki janusz jeden z drugim, że blokuje inne samochody wśród nich mercedesy, może jakieś porsche się trafi. Teraz ja jestem królem - myśli. Będzie tak jak ja chcę. Nacisnę mocniej gaz w swoim gruchocie pojedziemy szybciej itd.
I blokuje Biaukov zdobywców Oscara lub ludzi, którzy zarabiają po 100 tysięcy euro
  • Odpowiedz
zostaję tutaj na Wykopie od lat, gdzie jest tysiące takich zwykłych prostych ludzi jak ja, bez żadnej zawiści etc.

bez żadnej zawiści etc.

zawiści etc.


@enemydown: to może Ci w Londynie inny Wykop odbiera, mnie to już poziom żenady/prostactwa tutaj zaczyna powoli przerażać, złote czasy mirko za nami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz