Wpis z mikrobloga

Mirki z #bydgoszcz - jest sprawa. Mój pracodawca nie przedłużył mi umowy, pomijam już fakt, że nie wypłacał nam pieniędzy w terminie, o co miałem czelność się upominać, no ale nieważne. Może ktoś z Was wie coś o jakiejś nienajgorszej ofercie pracy? Lvl 24 here, ukończony licencjat z filologii angielskiej, chętnie zamieniłbym gastro na coś innego, o w miarę normalnym czasie pracy, niekoniecznie w korpo i call center. Chętnie coś związanego z j. angielskim natomiast raczej tłumaczenie itp niż uczenie kogokolwiek?
Przy okazji też polecam omijać szerokim łukiem "restaurację" śródmieście, bo mimo tego że istnieje dopiero od 3 miesięcy, to już dzieje się tam nieciekawie, załoga zmienia się co chwile, a to o czymś chyba świadczy. Więcej info na PW jak ktoś jest zainteresowany hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
1. Brak wynagrodzeń w terminie
2. Nie stosowanie się przez pracodawcę do regulaminu pracy, który sam podsunął do podpisania pracownikom.
3. Zmiany grafiku z dnia na dzień, częste nieinformowanie pracowników o wprowadzaniu zmian, w efekcie czego traci się dzień wolny, który ma się zaplanowany od dłuższego czasu na wizyty u lekarzy, sprawy urzędowe itp, mimo podania dyspozycji na dany miesiąc
4. Wydawanie sprzecznych poleceń przez osoby decyzyjne w firmie, co skutkuje chaosem