Wpis z mikrobloga

Mireczki zakochałem się w ducati monster ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chciałem kupić Hondę CBF 500 ale wiem że bym ją zdradzał myślami. Powiedzcie mi czy to rozsądne kupować takiego monstera 620 i trzymać go pod blokiem pod jakimś dobrym przykryciem? Generalnie jeżdżę z przerwą (i garażowaniem u znajomego) koniec listopada - początek marca i boję się że go zakatuję wilgocią
#ducati #motocykle #honda
  • 2
  • Odpowiedz
@BitcoinowyJanusz: kup cbfke, moze nie porywa wygladem, za to jest niezawodna i nie do zarżnięcia. Na ducati to trzeba miec piniondze, wrażliwy na jakość serwisu, koszty serwisowania też są wyższe, na warunki pogodowe też raczej bardziej wrażliwy, jak nie śmierdzisz grubszym groszem to imo nie warto.
  • Odpowiedz
@BitcoinowyJanusz:
Jakość elektryki Duca jest taka se, w sumie jakbyś obleciał na jesieni wiązki konktakt sprayem do środka i jakimś silikonowym z zewnątrz to pewnie przetrwa. Pod plandekę każdego moto trochę szkoda jednak, Duc ma stalową ramę i lepiej nie dać szansy korozji żeby tam wlazła.
Powierzchniowa rdza tarcz czy innych detali to nie jest problem ale na początek sezonu będzie trochę roboty żeby błysnął.


Gx
  • Odpowiedz