Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Temat chyba poruszany milion razy no ale cóż...gdzie można znaleźć dobrego chłopaka? Ja różowy lvl 24 nigdy nie byłam związku ani z mężczyzną, raz się tylko całowałam.
Brzydka nie jestem o takie zwykłe 7/10. Dobra dziewczyna ze mnie tylko nieśmiała trochę (,)
Na studiach te same twarze od lat, więc odpada, zresztą wszyscy zajęci. Ta sama grupa znajomych od lat więc też ciężko kogoś poznać. Nawet jak wyjdę sama gdzieś na zakupy, koncert to i tak nie zagadam przecież, boję się.
Tinder odpada XD
Biegać nie lubię.
Ehh smutłam..i powoli tracę wiarę, że się jakiś znajdzie (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 31
MrR: @tiop: @DreyfuS: @Tasanga:
Dlatego samodzielne ocenianie sie rozowychpaskow jest nic nie warte. Wiekszosc ocenia sie na minimum 7/10.

Tymczasem w skali Rucholeva dziewczyna 7/10 jest juz ZDECYDOWANIE atrakcyjna. Zdecydowana wiekszosc dziewczyn ma < 7/10.

Ze jakis stulejarz powie "ale dla mnie ona jest dziesiatka" to juz jego problem (albo i zysk). Jak ktos prosi o pomoc to moze ja otrzymac tylko na podstawie rzetelnych informacji.

Zaakceptował: Asterling
ciekawy: 7/10 i Cię nie podrywają? Może bardziej zadbaj o siebie/łądniej się ubierz. 7.10 to naprawdę sporo. Powiedział bym, że zadbana i ładnie ubrana 7.10 spokojnie może wyrwać faceta 10/q0
Zadbana i dobrze ubrana 6/10 może nawet i 9 wyrwać.
Czasem średniaki są cholernie urokliwe i mają bardzo dużo seksapilu.

Ciesz się, że masz znajomych xD a nie jak połowa mirko, w tym i ja XD
Może załóż konto na Badoo