Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Temat chyba poruszany milion razy no ale cóż...gdzie można znaleźć dobrego chłopaka? Ja różowy lvl 24 nigdy nie byłam związku ani z mężczyzną, raz się tylko całowałam.
Brzydka nie jestem o takie zwykłe 7/10. Dobra dziewczyna ze mnie tylko nieśmiała trochę (,)
Na studiach te same twarze od lat, więc odpada, zresztą wszyscy zajęci. Ta sama grupa znajomych od lat więc też ciężko kogoś poznać. Nawet jak wyjdę sama gdzieś na zakupy, koncert to i tak nie zagadam przecież, boję się.
Tinder odpada XD
Biegać nie lubię.
Ehh smutłam..i powoli tracę wiarę, że się jakiś znajdzie (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 31
WalecznyDziadek: kilka pytań do opki:
1) Czy w ogóle się mężczyźni Tobą nie intersują? Czy może interesują się, ale Ty ich zlewasz, bo wg Ciebie są za słabi (np. zarywa kolega z roku, a wolałabyś już jakiegoś ustawionego po studiach, najlepiej programistę 15k)
2) Jak się ubierasz? czy może tak, że widać po Tobie że należysz do Oazy albo innej tego typu organizacji?
3) Dlaczego tinder odpada?

Zaakceptował: Asterling
Jak chcesz chłopaka na stałe to tinder jest bardzo złą opcją, no chyba że chcesz sie tylko naruchać.
Szukaj w jakiś organizacjach pomagających ludziom, tam łatwo o normalnych typów. Mam dwie znajome, które znalazły spoko mężów pomagając przy Szlachetnej Paczce.
@AnonimoweMirkoWyznania: @InsaneMaiden: nie żeby coś ale takie rekolekcje potrafią zryć beret. Z paska który szuka faceta stanie może stać się paskiem któremu odbije palma i będzie gardzić facetami bo im chodzi tylko o jedno. Szczerze współczuję takim przypadkom.
Poszukaj na grupach na fb ludzi którzy wspólnie gdzieś wychodzą, czy to planszówki, czy jakieś aktywne zajęcia typu paintball, wspólne zwiedzanie czy wypady weekendowe do sąsiadów za granicą. Znajdziesz coś co lubisz
nie żeby coś ale takie rekolekcje potrafią zryć beret. Z paska który szuka faceta stanie może stać się paskiem któremu odbije palma i będzie gardzić facetami bo im chodzi tylko o jedno.


@opo92: ze co? to raczej jakies spotkania nawiedzonej grupy, a nie porzadne i wartosciowe rekolekcje.o czym Ty w ogole piszesz? ;>
@agaja: np coś jak Ruch Czystych Serc, który ryje beret. Nie napisałem że wszystkie tego typu rekolekcje to rak. Weź odfiltruj tutaj coś wartościowego od szkodliwego teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)