Wpis z mikrobloga

@S_Rybka: W filmach w których przedstawiam strony typu Hyip mówie wprost w oczy , że to są strony które działają na zasadzie piramidy finansowej i zarobi tylko ten który wejdzie na samym początku a nie wtedy gdy ilość Bitcoinów wpłaconych jest zbyt mała by strona mogła by istnieć .
  • Odpowiedz
@S_Rybka: Nie mieszkam w Polsce wiec nie mam dobrej pisowni , co do przekazywania wiedzy to ludzie którzy skorzystali z mojich niektórych sposobów na zarobienie Bitcoinów są z zadowoleni , wiem latwy i bezplatny sposob jak mozna z niczego zrobic 140000 Satoshi w 1 minutę i ludzie z tego sposobu korzystają az do dzisiaj , i o jakim przekazywaniu wiedzy miales na mysli ?
  • Odpowiedz
@ludwig-wiszniewski: Przestań się ośmieszać, naprawdę i to na tagu, gdzie jest kilka osób, które widzą jaki shit oferujesz.
Gimbaza bez znajomości ortografii, z mikrofonem wyjętym z tyłka psa ( zainwestuj w mikro, bo to, że używasz jakiegoś shitu nie pokazuje raczej, że satoshi ciekną Ci ciurkiem - a to próbujesz przekazać ) próbuje wmówić komuś, że to co pokazuje to sposób na zarobek.
  • Odpowiedz
Po pierwsze nie wiem co to gimbaza , po drugie mój mikrofon to samson g-track a on nie jest juz tak zly . Po trzecie nie oferuje shitu. Jesli ogląda mnie nie mala ilosc osub to znaczy ze nie robie shitu o jakim masz na mysle , nigdy nie mialem komentarzu ze robie jakis shit wiec to ty jedynie mi prubujesz udowodnic ze ja jego robie :) Ja by na twojim miejscu
  • Odpowiedz
@S_Rybka: Jeśli czekałbym na mutacje to by za ten czas dużo osób zaczełoby robić filmy na tematykę zarabiania Bitcoina w internecie a wtedy byłoby słabo z wyświetleniami , a teras jeśli napiszesz na youtubie w wyszukiwarce 2 słowa "Bezpłatne Bitcoiny" to wyświetlą ci się tylko moje filmiki , bo filmiki o zarabianiu Bitcoina robię od ponad 3 lat , pierwsze 2 lata robiłem filmiki bez głosu i nabierały one marnych
  • Odpowiedz