Wpis z mikrobloga

Natknął się ktoś na buga polegającego na tym, że nalicza nam opłatę za korzystanie z czyichś portów pomimo anulowania tej umowy? Wczoraj przez to straciłem niemało grosza. Problem zniknął po przeładowaniu save'a.
#eu4
  • 5
@HpALc_9000: Chciałem wydostać swoje wojska z francji, w której utknęły po ostatniej wojnie, więc skorzystałem z opcji udostępnienia od nich portów żeby szybciej poszło. Zapomniałem tylko, że sporo się za to płaci, ale już nie mogłem anulować, bo gra na to nie pozwala dopóki ma się jakieś wojska w tym kraju. Jak tylko wszystkich wyciągnąłem to od razu rozwiązałem umowę i myślałem, że po sprawie. Ale po jakimś czasie zerknąłem na
@Malvir: Ok, z tego co się dowiedziałem, to jest dosyć stary bug, więc mogą tego nie naprawić jeszcze nawet w 1.20. Niestety działa on tylko na niekorzyść gracza, bo AI po cofnięciu nic nie płaci, a gracz faktycznie musi przeładować zapis i w sumie nie trzeba robić nic dziwnego, żadne trzymanie armii na ich terenie etc., po prostu wziąć i cofnąć dostęp do portów.