Wpis z mikrobloga

Mircy, przyszła pora - głównie z względów finansowych, ale o tym później - na sprzedaż mojego Fiacika, kochałem gnojka całym sercem, on mnie nie bardzo, mimo że ostatnimi czasy jest lepiej to i tak pora się rozstać. Wszystkie moje przygody zostały opisane tutaj na moim mikroblogu także zapraszam, wszystkie problemy udało się rozwiązać zostało uporać się z poduchą skrzyni biegów i gumami w przednim zawieszeniu. Nie rdzewieje, chociaż gdzieniegdzie jest rdzawy nalot (lewy próg), jest lekko skopany przez życie i parkowanie na ziemowita we Wrocławiu. Lekko poobijany, ale wszystko to akcje parkingowe. Poprzedni właściciel coś lakierował - tylna klapa, maska i bodajże lewe przednie nadkole, ale to i tak wiele nie dało bo z dnia na dzień pojawiały się nowe przygody.
Dlaczego sprzedaję? Ano przeprowadziłem się i pożyczyłem kasę od Babuni na kaucję za mieszkanie, jednak że emerytura niska to chciałbym jej oddać oszczędności, które mi pożyczyła, a za resztę kupić później, pewnie w okolicy maja, czerwca inne autko. Poza tym teraz do pracy mam 3 km w jedną stronę i szkoda tak fajnego silnika.
Jakby ktoś chciał się zamienić to mam dwa wymagania benzyna lub lpg, niepordzewiały, tańszy, nawet o połowę - 3k muszę oddać - i sprawna klimatyzacja.

W razie pytań - śmiało

Link do otomoto: Fiat Stilo 1.9 JTD 140 KM

#autogielda #kupautozmikro #samochody #fiat #stilo #diesel #sprzedam #sprzedamauto #motoryzacja
  • 10
@MercedesBenizPolska: Świetnie się prowadzi, trzyma drogi, wygodne i ekonomiczne, a te 140 KM to dość sporo jak na takie auto. Kiedyś pewnie wrócę do Stilo, ale już raczej w wersji Abarth, na razie trzeba oddać kasę, potem będę myślał nad jakimś Pugiem 206 albo corsie, ale kasa będzie odkładana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MercedesBenizPolska: Wcześniej jeździłem Alfą 147 1.6 105 KM potem Focusem c-maxem 1.6 109km, po przesiadce tutaj czułem się jak Stig, pod stopą 140 włoskich ogierów gotowych do wyprzedzania na ekspresówkach czy innych drogach bez konieczności redukcji - świetna zabawa, nawet jak jeździsz do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)