Wpis z mikrobloga

Ubezpieczam samochod w link4, dochodzimy do płatności (kartą) i babka na infolinii chce ode mnie numer karty, nr weryfikacyjny z drugiej strony karty i jej datę ważności. Imię i nazwisko oczywiście ma. Naprawdę nie da się bezpieczniej? Co mam po czymś takim zastrzec kartę?
Wołam #link4
  • 6
@kilobit: @kilobit: Płatność kartą przez telefon jest całkowicie bezpieczną i bardzo popularną formą płatności. Płatność odbywa się na szyfrowanej, bezpiecznej linii, a dane podawane do pobrania płatności nie są nigdzie zapisywane ani archiwizowane. Płatność odbywa się online w czasie rozmowy z Klientem i od razu dostaje on potwierdzenie pobrania lub odrzucenia płatności.
EKSPERT LINK4 ----- udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi
@EkspertLINK4 to pewnie prawda ale nie mam żadnej gwarancji, że pracownik nie zapisze sobie danych mojej karty na karteczce a potem zrobi zakupy w necie albo puści dalej w obieg za kasę.
Szkoda, że płatność nie jest robiona z jakimś automatem w rodzaju IVR.

Czy naprawdę płatność przelewem to dla was wyższe koszty?
@kilobit: Gwarantujemy, że pracownik sobie nie zapisze. Prawie połowa naszych Klientów opłaca polisy w ten sposób. Za spisanie numerów grożą konsekwencje prawne, wiec ręczymy za naszych pracowników. Istnieje opcja płatności przelewem – wystarczy zgłosić, że chce się zapłacić w ten sposób. Prosimy o kontakt z infolinią jeśli Pan chce zmienić formę płatności.
EKSPERT LINK4 ----- udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi