Wpis z mikrobloga

No i zarezykowałem ale za szybko wysuszyłem i pojawiły się pęknięcia. :/ Chciałem zobaczyć czy mi wyschnie przez noc ten sęk ale ni uja. Zdjęcie nr.2

I teraz pytanie do was: Czy takie mniej suche drewno które nie schnie w równym tempie może jakoś wpłynąć na smak bądź może zacząć nawet pleśnieć pomimo tego że jest anty pleśniowe jeśli utrzymuje się pewną wilgotność?
#palosanto #yerbamate #yerbamatewykopclub

TomgTp - No i zarezykowałem ale za szybko wysuszyłem i pojawiły się pęknięcia. :/ Chc...

źródło: comment_TBqUvmIZMpJthDbVyx1YO2izBs1GpZDz.jpg

Pobierz
  • 26
@TomgTp: Dokładnie tak, też miałem obawy, że mi palo santo popęka itp. a teraz mam to w d... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po użyciu myję tylko przy pomocy wody i odkładam na suszarkę do naczyń na noc do góry kołami żeby ładnie wyschło.
@pollos: eee ze znajomymi czasem (no #!$%@? raptem 2 wpada czasem i to nie na raz). A taka ilość? Uwielbiam mieć nowości - kupuję u un-mate.pl - Przemek ma tam naprawdę perełki i fajnie jak ktoś wpada i zna mate- pacza i te oczy! SKĄD TAKIE MASZ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam u niego zamówione sprzętu na ponad 1000zł... zbiera mi się kasa powoli i potem wpadnie