Wpis z mikrobloga

@Max_Koluszky w kasie to brakuje tylko na IC jeżdżące późną nocą.
Ale w serwisie online i tak nie kupisz :P

Będąc świadomym sprawdzam przy porannej kawce, a jak miałbym kupić to zaraz pk powrocie z roboty.
Inaczej znowu trafilbym na przerwę techniczną
@Max_Koluszky: Bo system sprzedaży jest napisany w DOSie i nie ogarnia płatności oraz synchronizacji. Dlatego też nigdy nie będzie biletu przesiadkowego oraz wyboru miejsca w wagonie. Ot taka gówniana pseudo państwowa firma.
@Bratkello: To będzie tak z 10 lat od pierwszych zapowiedzi biletu przesiadkowego sprzedawanego przez internet. Jak ostatnio pytałem na FB, to dalej nad tym pracują :))

Ale mam też dobrą wiadomość, bo miejsce jednak można już sobie wybrać. :)
@Max_Koluszky: Bo Polska kolej jest lata świetlne za murzynami. Byłem ostatnio w Włoszech i sobie pojeździłem ich KDP (ceny są takie, że przed odjazdem ich pociągu KDP zapłaciłem za bilet taniej niż na Pendolino). Sądzę, że PKP powinno się dogadać z rządem aby ludzie nie otrzymywali pozwolenia na wyjazd z kraju bo by zobaczyli, że w normalnym cywilizowanym kraju się jednak da. Ogólnie Polskie Koleje Państwowe to jedna, wielka, #!$%@? pomyłka.
@Bratkello Tak samo w Niemczech. Zwykły, lokalny szynobus jest szybszy i wygodniejszy niż nasze dalekobieżne. A ceny pendolino? Nikt nimi by nie jeździł gdyby ludziom dali jakąś alternatywę. Teraz z Warszawy do Gdańska i Krakowa jeżdżą tylko pendo.