Wpis z mikrobloga

Mirki, niestety muszę podjąć decyzję o sprzedaży aktualnego wozidła i znaleźć coś zastępczego. Nie chce pytać co w ogóle kupić, bo zakres zawęził się do dwóch aut. I nie dołożę 300k żeby kupić coś normalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1) Toyota Avensis T22, rocznik połowa 2000 roku, przebieg 250k. Silnik 1.6 benzyna (jeszcze bez VVT-i). Od 7 lat w znanych mi rękach. Z wyposażenia klimatyzacja manualna, elektryka, hak, 2 komplety kół.
Zalety: wszystko robione na bieżąco, tanie części eksploatacyjne, jest tani w zakupie
Wady: ruda zaczyna wpier....progi, wyposażenie słabsze niż w obecnie posiadanym aucie, wnętrze powoduje atak depresji, stylistycznie średnio mi leży

2) Kia Magentis, rocznik 2004, przebieg niecałe 140k (niby ( ͡° ͜ʖ ͡°) dowiem się jak zjedzie do Polski), silnik 2 litry 136 koni. Z wyposażenia klima automatyczna, grzane skórzane fotele, światła przeciwmgielne, komputer pokładowy, ESP
Zalety: dla mnie mimo wszystko stylistyka. Młodszy, trochę żwawszy, niezłe wyposażenie, większy niż Avensis
Wady: czy to będzie w ogóle serwisowalne? Jak z kosztami części? Droższa niż Avensis.

Ktoś coś?

#samochody #motoryzacja #toyota #kia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zlotuwa: Tak z ciekawości, w T25 był jakikolwiek silnik warty uwagi? D4D w 2.0 erozja głowicy, 2.2 też coś miał nie halo a benzyny jak mnie pamięć nie myli żłopały olej.
  • Odpowiedz