Wpis z mikrobloga

Dobra, jeszcze raz bo w poprzednim wpisie zostałem #!$%@? za kask a niczego się nie dowiedziałem...
Co mireczki sądzą o Zipp Raven? Planuję go kupić jako pierwszą maszynę, jeździć nie umiem (w trakcie kursu dopiero) więc wolałbym coś mniejszego żeby nie zakończyć przedwcześnie życia.
Mam na oku takie dwa ogłoszenia
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-motocykl-CID5-IDfpCzF.html#3b7fbf9dff
https://www.olx.pl/oferta/chopper-zipp-raven-zamienie-na-cross-CID5-IDjBPtB.html#8c279fd9bc

Z tego ten 1 jest fabrycznie nowy, drugi ma trochę ponad 1k na liczniku - bardziej dotarty, lepiej?
Tak, z kasku z 2 linku zrobię doniczkę albo go #!$%@?ę, luz.
#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: kurde, pisałem tam i nie mogłem dodać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chińczyk jak chińczyk, tu raczej Ci nikt nie poleci. Loteria 50/50, albo trafisz z egzemplarzem i będzie jeździł albo nie trafisz i będzie Ci się rozkręcał, co rusz coś będzie trzeba poprawić/naprawić.
Jak na pierwsze moto to spoko, plusem jest to, że jak będziesz zmieniał na coś porządnego, to będziesz zachwycony ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@sebawo: a2, ale nigdy na moto nie jeździłem więc wolałbym coś mniejszego żeby się nauczyć jeździć xD

@Oskarek89: właśnie to trochę #!$%@? bo na egzaminie jest yamaha xj6 czyli 600 czyli... po zdaniu nie mogę nią jeździć bo ma 55.8 kW a max na a2 to 35 kW
  • Odpowiedz
@Hyakinthos nie jest to zły motocykl,silnik to sprawdzona konstrukcja z Hondy chyba , prosty w obsłudze ,na tej ramię indyjczycy wypuścili daelima daystara , który kosztował ponad 10, Zipp nowy stal w salonie za niecałe 6 k. Patrząc przez pryzmat ceny ,nie jest to zły motocykl. Standardowe zabiegi po zakupie uchornia cię od przykrości z nim związanych w przyszłości,czyli dokręcenie wszystkich śrubek i zabezpieczenie ich klejem do gwintów, wymiana oleju na markowy,
  • Odpowiedz
@Hyakinthos
no elo,
na ravenie zrobilem jakies 15k km, i szczerze to polecam ☺️ mialem tez w opcji pierwsze moto, z tym ze co Cie bedzie wkur... to:
-realny vmax 95km/h, wyprzedzanie w trasie - katorga, brakuje mocy jak nic...
-spalanie 4,2 do 5 - duzo jak na taki maly silnik
-wibracje jak na enduro na kostce - dosc uciazliwe chyba ze nie przekraczasz 50tki
-jesli masz wiecej niz 181 cm wzrostu
  • Odpowiedz