Wpis z mikrobloga

@Wiedmolol: Serio nie ma co liczyć na to, że będzie miał w sobie lisa o dziewięciu ogonach albo że zacznie wszystkich #!$%@?ć strategią jak Emiiya z Fate? Bo jak nie, to chyba będzie to mój najmniej lubiany bohater, tuż po tym płaczu z TG.
@Higurashi777: To zebranie na początku w sprawie elekcji? Mnie właśnie tam wnerwił, bo nie lubię takich nielogicznych sytuacji. Jakiś kelner wpieprza się na elekcję i pieprzy
@Higurashi777: No to kicha, ale i tak zamierzam dotrwać do końca, bo poza bohaterem reszta świata jest w miarę ciekawa. No ale strasznie mnie wkurza ten gościu, sam niczego nie ogarnia, a cały czas każdego poucza i coś #!$%@?, nie wiem jak można było wykreować taką postać.
@FireDash: Dobra a tak bez wbijania szpilki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No nie wiem w czym bohater re zero jest irytujący. Nie jest typowym przegrywem co płacze całą serię tylko próbuje ciągle coś robić by polepszyć swoją sytuację, ma momenty załamania nerwowego, ale są uzasadnione.
Jeszcze a propo sytuacji z tej selekcji co #!$%@?ł niemiłosiernie, a potem wygarnął co nieco tej jego Emilce. Właśnie ta scena i
@ejadaz689: Ma sens to co mówisz, ale właśnie to mnie irytuje, ja chcę ten świat brać na poważnie, a on zachowuje sie jak rozpieszczony dzieciak, który uważa, że wszystko wokół niego się kręci, a jest tylko nic nie znaczącym lokajem, który nie ma nawet jakiejś mocy, żeby jakoś usprawiedliwić te swoje pieprzenie.
a on zachowuje sie jak rozpieszczony dzieciak, który uważa, że wszystko wokół niego się kręci, a jest tylko nic nie znaczącym lokajem, który nie ma nawet jakiejś mocy, żeby jakoś usprawiedliwić te swoje pieprzenie.


@FireDash: Po części się zgadzam, ale wg mnie to było celowo zaplanowane przez twórców serii, jak jeszcze na początku tego nie widać bo jego akcje są spowodowane jakimś czynnikiem(początkowo jest pomoc Emily, która go uratowała przed bandytami,
@FireDash: Subaru to jeden z lepszych MC. Ta przemiana jego charakteru z przegrywa na złodupca jest epicka. Fakt 12-14 odcinek to moment w którym dużo osób porzuciło te anime, bo irytuje i się nie klei dobrze. No ale potem Natsuki się fajnie rehabilituje i wszyscy są hapi.

Oczywiście, że ma zdolności: Powrót przez śmierć, ''magia'' cienia

po I sezonie anime w LN ma jeszcze

@Higurashi777: 18 odcinek i chyba zaraz wpadnę w depresję. Już wiem kogo mi on przypomina, mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz dopiero widać, jaki miał cel autor. Bardziej nastawiłem się na typowego shounena i stąd nie spodziewałem się, że jego zachowanie może mieć jakiś większy sens.
@FireDash: Serial ma bardzo konkretny tytuł, to "Re:" to jest "reply" z e-maili. Sens tytułu: "Polemika ze <> w świecie fantasy". Autor mocno podkreśla że nie ma opcji żeby życiowy przegryw otaku został bohaterem w świecie fantasy ot tak, bez wewnętrznej przemiany - nie może zacząć "od zera" zanim nie zda sobie sprawy ze swojego stulejarstwa.

Ogarnij spoilery z LN bo serial ucina akcję w takim miejscu że pożal się Boże.