Wpis z mikrobloga

@LouieAnderson: A czemu ma służyć Twój wpis na mikro wołający oba tagi? Chcesz być przekonany przez jedną bądź drugą stronę, czy masz ochotę wywołać gównoburzę?

Jeśli nie chcesz wydawać dużo i uznajesz, że to co oferuje Xiaomi ci wystarczy kup - Xiaomi.
Jeśli masz więcej środków i uznajesz, że za tę cenę iPhone oferuje to co potrzebujesz - wybierz Apple.
Myślisz praktycznie pod kątem ceny - wybierz tańsze, przecież "to
  • Odpowiedz
@BajerOp: bo wiekszosc uzyszkodnikow cierpi na wtorne #n-----------------e, albo nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem tekstu.
Kupuja byle taniej z gownianym softem, a potem placz i krzyk. Hurr durr na wykopie polecaja, kupilem i co i mam chinskie znaczki itd itd do z-------a.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: już kiedyś to pisałem ale się powtórzę: mam teraz IP 7 plus, w zeszłym roku od razu po wyjściu miałem Galaxy S7 Edge (oddałem po 3 miesiącach) wcześniej IP 6s, IP 6 plus, BB Passport, nokia 925 po wyjściu (BBOS i Winda nie do użycia, brakuje ważnych aplikacji) IP5s te. Etc. Raz lub nawet dwa razy w roku kupuje najnowszym telefon i zawsze wracam do iOS bo jedynym konkurentem
  • Odpowiedz
Generalnie kogo stać i nie Zależy mu na obsłudze pirackich mp3 z karty, powinien kupić IP.


@soosh071:
K-------a, znowu error.
Nie słucham pirackiej muzyki w empetrójkach xD
Nie mam spiraconych gier na
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Gust =/= xiaomi :). Nie bardzo rozumiem dlaczego wczułeś się w gospodarza topicu? To nie są uwagi (mp3) personalnie kierowane do ciebie, tylko moje luźne przemyślenia. Stać cię na cokolwiek ale wybierasz xiaomi, Ok bro. Z mojej strony EOT.
  • Odpowiedz
@soosh071:
Ale wszystkie smartfony wyglądają tak samo xD z przodu ekran, z tyłu aparat.
Co tu za różnica... Są drobne, nie wiem, przycisk odblokowania czy głośności, ale to chyba nie determinuje który lepszy który gorszy.
Wziąłbym iPhone ale to chyba 4S był ostatnim z takich kwadratowych. Bo mi się podoba jak leży w ręce, no ale nie chce refurba/u----i, na dodatek staroć
  • Odpowiedz