Wpis z mikrobloga

Coś niesamowitego, czasami naprawdę warto wierzyć nawet kilka lat ( ͡ ͜ʖ ͡)
W 2013 (Miałem 15lat, teraz 19) jechaliśmy z klasą a dokładniej jechało 8 osób z klasy + kilka osób z sąsiedniej szkoły na południe polski w góry, blisko granicy czeskiej na 10dni. Na miejscu pierwszego dnia był lajt i takie zapoznawanie się, no integracja i w oko wpadła mi taka fajna dziewczyna z tej drugiej szkoły ale jak że ja nie śmiały to nie wiedziałem jak zagadać więc siedziałem cicho ( ͡° ʖ̯ ͡°) po kilku dniach coś próbowałem, rozmowa się kleiła ale zawsze przerywałem rozmowę czymś głupim bo stres dawał się we znaki :/ każdego dnia próbowałem i rozmawiałem podczas wycieczek w góry, pobliskie wypady, Czech...z rozmową szło mi coraz lepiej aż 10dni minęło i trzeba było się pakować i wracać. W autokarze usiadłem sobie obok #rozowypasek a co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę sobie porozmawialiśmy i nagle cisza śpi xd (jechaliśmy w nocy, ponad 11godzin). Rano jesteśmy na miejscu. Żegnamy się i koniec. W drodze do domu uświadomiłem sobie jak głupi jestem i zapomniałem zapytać jak ma nazwisko coby dodać na fb xD Na szczęście w klasie wisiała lista osób które jadą i jest! Teraz szybko fb, wpisujemy i wyślij zaproszenie i czekamy...1 dzień...2dni...kilka dni...kilka tygodni praktycznie straciłem już nadzieję na jaki kolwiek kontakt z nią ( ͡° ʖ̯ ͡°)...miesięcy...mija 2014...2015...2016...
Zawsze sobie o niej myślałem co jakiś czas, szczególnie w okresie czerwca kiedy to byliśmy na tej wycieczce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I co się dzisiaj #!$%@?ło? Zaproszenie zostało zaakceptowane :D Po prawie 4 latach czekania, rozmyślania i jest :D
Teraz dłuuugie rozmowy z #rozowypasek dowiedziałem się że przyczyną tego było to że nie wiedziała jak mam nazwisko i nie wiedziała co to za zaproszenie () Na szczęście nadal mnie pamięta :D
Także warto wierzyć i nie tracić nadziej nawet te kilka lat ( ͡ ͜ʖ ͡)
#wygryw #szkola #zwiazki (może coś z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #facebook
  • 9
1 dzień...2dni...kilka dni...kilka tygodni praktycznie straciłem już nadzieję na jaki kolwiek kontakt z nią ( ͡° ʖ̯ ͡°)...miesięcy...mija 2014...2015...2016...


@mampytaniepl: U mnie była przyczyna inna - zostawiliśmy sobie tylko e-mail, ale okazało się że ma jakąś internetofobię czy coś i odpisuje po 2 latach.