Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#gorzkierzale
Dziwna sytuacja z #niebieskipasek.. A w sumie z jego rodziną. Mamy ślub na początku czerwca a dzisiaj się dowiedziałam że jego rodzina namawia go do podpisania intercyzy. W sumie dla mnie to rybka. Dziwi mnie tylko to że ja mam swoje mieszkanie, samochód, naprawdę dobrze płatną pracę, za całe wesele płacę sama bo jego nie stać a nie chciałam aby rodzice fundowali a on właśnie wziął trzydziestoletni kredyt na mieszkanie i w sumie z pensji po opłaceniu wszystkiego zostaje mu lekko ponad tysiąc złotych. Za wszystkie urlopy, wyjazdy, wyjścia płace ja. Za wszystko poza codziennymi pierdołami. Wszystko ze względu na to że każda rata za jego mieszkanie liczy się po ślubie do majątku wspólnego. Serio?! Tylko w sumie nikt nie pomyślał że jak nie zapłaci to długi też.. Krew mnie zalewa()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 94
  • Odpowiedz
  • 135
@rak_kontent On będzie całą pensję wkładał w mieszkanie, ona funduje mu życie. W razie rozwodu on ma mieszkanie, a ona wspomnienia ufundowanych atrakcji.
  • Odpowiedz
@nvmm: Nie do końca bo 1000 zł mu zostaje na życie. No niestety, małżeństwo to pewne koszty. Jakby ten post napisał mężczyzna i płakał że musi fundować kobiecie rozrywki to by został wyśmiany, bo tak się to zazwyczaj odbywa w małżeństwie bo zwykle mężczyzna zarabia więcej. Ale wytłumacz mi co jej po jego mieszkaniu. Przecież jak będzie spłacać ten kredyt to w razie rozwodu nie odzyska tylu pieniędzy ile by
  • Odpowiedz
@rak_kontent: Gdyby to napisal mężczyzna to by był festiwal #!$%@? pt. he he znalazła sobie beta bankomat, jak możesz utrzymywać tę szmate i wszystko jej fundować, skoro masz mieszkanie to po co ci baba z kredytem, ty opłacasz jej wakacje i przyjemności? po co ci taka księżniczka, frajerze! Roksa wyszłaby ci taniej, podpisuj intercyze bo ona już teraz daje dupy każdemu itd.
Poza tym, facet na ogól zarabia więcej? Już
  • Odpowiedz
  • 10
Bierzecie ślub a on właśnie wziął kredyt na Swoje mieszkanie i ty masz też swoje.... Nie czaje i jak będziecie mieszkać osobno?
  • Odpowiedz