Wpis z mikrobloga

eeee chyba każdy pomysł będzie lepszy. Dajesz złodziejem już zapakowany motocykl, muszą tylko busa ukraść ;-)


@kabzior: busa trudniej ukraść niż motocykl. Motocykl możesz we 2 w minute wnieść do busa i #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@badtek: Garaż to 150-200zł miesięcznie jak ostatnio sprawdzałem. Ten bus to 3 000 + 500 ubezpieczenie + 300zł skrzynia (bo nie przejdzie przeglądu bez skrzyni) + przegląd -> razem ze wszystkim będzie koło 5000. Czyli wynajęcie garażu na 25 miesięcy.
  • Odpowiedz
busa trudniej ukraść niż motocykl.


@badtek: Absolutnie nie. Takiego VW kradnie sie w 2 minuty. A motocykl przypięty łańcuchem do czegoś betonowego może się długo opierać złodziejom. Inna sprawa, wjeżdżałeś kiedyś po rynnie do takiego busa? Rynna musi mieć ze 2 metry żeby nie było zbyt stromo i żebyś nie zahaczył podwoziem, lub silnikiem o podłogę busa. Inna sprawa że samemu jest na prawdę ciężko zapakować motocykl i go wypakować.
  • Odpowiedz
jak ukradniesz busa bez benzyny, akumulatora i z poodlaczanymi kablami pod maską?


@Morf: tak jak moto, tylko zamiast w busa to wsadzę na lawetę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poszukaj na parkingach podziemnych. Oczywiście jeśli są w pobliżu. Mi się trafił taki ze specjalną klatką na motocykle. Parking strzeżony i za jedyne 8 dyszek.
  • Odpowiedz
@kabzior: już widzę jak ktoś z laweta jeździ po mieście i samochody kradnie... No i można tak zaparkować że laweta nie podjedziesz ale moto tak.
  • Odpowiedz
Rynna musi mieć ze 2 metry żeby nie było zbyt stromo i żebyś nie zahaczył podwoziem, lub silnikiem o podłogę busa.


@blubi_su: o chlopie ale mnie rozbawiles. Co ty jakaś ciota jestes? Wystarczy deska 2metrowa i spokojnie wpychasz motocykl 150 kg do T4, ale nawet jak slaby jestes, to przecież możesz silnika użyć.
  • Odpowiedz