Wpis z mikrobloga

To Ci heca! Pomagam sobie przy organizacji gali, i koleżanka którą poznałem jakiś czas temu na poprzedniej gali #mma mówi mi że mam usunąć konto ( ͡º ͜ʖ͡º) z racji tego że to taki piękny portal pełen hejtu wklejam fotkę z koleżanką, ciekawe czy pokaże swój #rozowypasek , chociaż obstawiam że będzie się cykac, ale ciekawe czy znajdzie tego posta, bo do gorących to on nie ma szans wejść :P
Pobierz
źródło: comment_7FE292kyYY1rqQfeT7DfAhLvoOrBsL8G.jpg
  • 57
@Seid wiem, dawno nie byłem u fryzjera :P
@worldmaster niee, to dziewczyna którą spotkałem na organizacji ostatniej gali, i po prostu podczas pracy sobie rozmawialiśmy, a na tej wyszło nagle,, usuń konto " i że kojarzy mnie z gorących , że zdjęcia ze ślubu mojej siostry, i śledziła na bieżąco też akcje #baniaucygana ale nie wiedziała że to ja byłem OPem :P
@maximus481: @Seid: Jak na konesera, a nie stooleya mogę rzecz, że wygląda całkiem nieźle ale 9 to ona nie jest. Zwykła dziewczyna, po sylwetce widać, że nie wysportowana. Duża dupa, a jędrna dupa, to dwie różne rzeczy. Trochę jestem spaczony, bo spotkałem się z zagraniczną urodą kobiet, więc moja skala jest inna. Ogólnie podoba mi się, ale ty OP to chyba jesteś 4/10. Możesz się czuć jak #wygryw jeśli pójdzie
@oczyszczony kocham te wykopowe oceny wykopowych specjalistów :) ) dobrze ze nie maja odzwierciedlenia w realnym życiu :) nie każdą poznaną dziewczynę zaciągam do łóżka, a #wygryw to i tak się czuję, bo bardzo dobrze mi się powodzi w życiu, nie tylko z dziewczynami :) dobrze ze im się podobam, a nie Mirkowi ( ),
@maximus481: mogłeś brać numer, a nie przez gorące jej teraz szukasz

Jak załapałeś się na organizację takiego eventu?

Mirabelka wygląda na ładną, masz moje błogosławieństwo
@jonasz_pawulon: No sorry ale tłuszczem to ja się brzydzę. Ja o siebie dbam, kobieta również powinna. @maximus481: No po #!$%@? ci się powodzi, skoro wstawiasz fotę swoją i jej na portal ze śmiesznymi obrazkami. Nie dość, że ci nie dała nr to jeszcze spłoszyłeś ją wstawiając zdjęcie bez jej zgody. Mistrz podrywu nie ma co. Dobra rada, nie podnoś pięści jeśli nie jesteś w stanie walczyć ( ͡° ͜
@oczyszczony przecież ja ją znam, mam ją na fejsie i nie potrzebuje jej numeru xD ona zaraz tu przyjeżdża :P tacy jak wy, moglibyscie jej pięty lizać, i to nie przez wasz wygląd, bo nie wiem jak wyglądasz, bo tego nie wiem, ale przez wasze chore zachowanie, musicie mieć strasznie smutne życie :( dziewczyna jest wysportowana i ma bardzo ładną sylwetkę, wyjdz z piwnicy, przyjdź na galę to może sobie z nią
Pobierz
źródło: comment_dNID3YHigDssPdVIphWAUKOrNvCauRuB.jpg