Wpis z mikrobloga

@bigos555: kup normalna, nie pod zabudowę. Pod zabudowę są mniejsze (50cm) w środku mniej miejsca i do tego są sporo droższe od normalnych. Normalne Lodowki dziś maja naprawdę fajny design i tez da sie na drzwiach zamontować front meblowy. Z funkcji to Ci za bardzo nie pomogę bo już kilka lat jestem po zakupie. Ale No frost to polecam akurat. zero problemu z lodem w zamrażarce.
  • Odpowiedz
@mrlestat: Zdaje sobie sprawę, że lodówka do zabudowy mocno zawęża możliwości, ale tak elegancko wypadła zabudowa całej jednej ścianki, że normalna lodówka mi mocno psuje koncepcje. Sama wielkość nie jest problemem, i tak na dole będę miał drugą lodówkę na mniej chodliwe rzeczy. Wolałbym też nie mieć no frost w chłodziarce.
  • Odpowiedz
@mrlestat: Nie bardzo wiem po co on tam, a te które do tej pory miałem pasowały mi. Zazwyczaj rozmowa o no frost wygląda tak:
- Dzięki no frost nie będzie lodu w chłodziarce
- ale w normalnych lodówkach w chłodziarce też nie ma lodu, już dawno to rozwiązano
- ale w no frost nie ma wilgoci i nie pleśnieją potrawy, no tylko trzeba szczelnie zamknąć bo wysychają
- to co za
  • Odpowiedz
@bigos555: Jeżeli chodzi o chłodziarko-zamrażarki do zabudowy to w części chłodziarki prawie żadna nie ma No Frostu bo tam potrzebny w ogóle nie jest ;) także śmiało możesz brać prawie każdą.
@mrlestat Co do dwóch agregatów to już takich się nie produkuje ;)
  • Odpowiedz
@lau_: Nie no jednak sporo tych trochę droższych ma pełny no frost. Rodzicom jakiś czas temu kupiłem whirpoola który dokładnie ma to co szukam poza jednym mankamentem. Chciałbym żeby fronty były montowane bezpośrednio na drzwi lodówki a nie przesuwały się na tych paseczkach.
  • Odpowiedz
@bigos555: po czym rozpoznajesz, że ma system no frost w chłodziarce? bo to, że pisze tak na jakiejś stronie nie oznacza, że na prawdę ma ;)
  • Odpowiedz
@bigos555: hmm...chłodziarka w tej lodówce nie ma nic wspólnego z systemem No Frost ;) jest tu tradycyjne automatyczne odszranianie. Co więcej, nie ma tutaj nawet wentylatora wyrównującego temperaturę.
  • Odpowiedz
@lau_: No i to właśnie takie szukanie. Pójdzie się do marketu to trzy na krzyż stoją. Muszę coś odpuścić żeby coś wybrać. Pewnie tę komorę zero
  • Odpowiedz